Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu zaprasza do udziału w I Konkursie Piosenki Zimowej i Świątecznej.

CELEM KONKURSU JEST:

- promowanie młodych talentów

- rozwijanie zdolności wokalnych dzieci

- pobudzanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu szkolnym

- próba pokonania nieśmiałości dzieci poprzez publiczny występ

-wymiana pomysłów i doświadczeń z zakresu umuzykalniania.

TERMIN I MIEJSCE

19 grudnia 2022 (poniedziałek)

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, ul. Bema 37

HARMONOGRAM (wstępny):

1) Klasy 1-3: godz 9:00-10:00
2) klasy 4-6: godz 10;00-11;00
3) klasy 7-8: godz 11:00-12:00

W zależności od liczby uczestników harmonogram czasowy może ulec zmianie (jeżeli to nastąpi, informacja będzie podana na stronie MDK oraz na naszym profilu społecznościowym na Facebooku).

ZASADY UCZESTNICTWA

1.Konkurs jest kierowany do uczniów dla klas I –VIII
2.Konkurs będzie miał formę prezentacji dowolnego utworu muzycznego o tematyce zimowej lub świątecznej (w języku polskim lub innym).
3. Zgłoszenia do konkursu odbywają się poprzez nadesłanie na adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) karty zgłoszenia oraz podkładu muzycznego do dnia 16 grudnia 2022 r. (piątek).

Utwór musi być podpisany w sposób następujący: tytuł piosenki, imię i nazwisko solisty / duetu lub trio / mini formacja, klasa.

OCENA

1.Jury będzie oceniać następujące elementy: dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, umiejętności wokalne artystów (intonacja, dykcja, emisja głosu, kreatywność)
2.Komisja przyznaje nagrody i wyróżnienia.
3.Werdykt Komisji Artystycznej jest ostateczny.
4.W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-----------

Poniżej karta zgłoszenia uczestnika.

-------> POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA <-------