Wybraliście już zajęcia dla Waszych dzieci na czas ferii? Zobaczcie, jak zapowiada się pierwszy dzień ferii w ramach miejskiej oferty zajęć. Zajęcia są bezpłatne. Więcej informacji na temat ferii w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu znajdziecie poniżej.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach feryjnych, które będą miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w dniach od 23 stycznia do 3 lutego 2022 r. Przygotowaliśmy, podobnie jak w poprzednich latach, interesującą i bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży w tym okresie. Będzie wówczas obowiązywał nowy plan zajęć, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Z oferty zajęć feryjnych mogą skorzystać wszystkie chętne dzieci – stali uczestnicy zajęć, a także osoby, które nie uczęszczają do MDK na zajęcia w ciągu roku szkolnego. Warunkiem jest zapisanie dziecka na wybrane zajęcia. Dotyczy to także stałych uczwestników zajęć! Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

Poniżej regulamin i karta zgłoszenia dziecka na zajęcia feryjne w MDK w Elblągu.

-----------

-------> POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA <-------