Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do udziału w IV Elbląskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

Zgłoszenia solistów oraz duetów i zespołów wokalnych do konkursu dokonują opiekunowie do dnia 5 listopada 2021 r. do godz. 15.00 w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przy ul. Gen. Józefa Bema 37. Uczestnicy w eliminacjach przygotowują i wykonują jedną piosenkę o charakterze patriotycznym (maksymalna długość występu – około 4 minut).

Przesłuchanie uczestników odbędzie się 8 listopada 2021 r. od godz. 12.00 w siedzibie MDK przy ul. Gen. Józefa Bema 37 w Elblągu (najpierw klasy 1–3, następnie klasy 4–8 i wokaliści szkół średnich).
Kryteriami oceny ogólnej będą: dobór repertuaru, interpretacja utworów, innowacje artystyczne, muzykalność i warunki głosowe wykonawców oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się  w dniu 11  listopada 2021 r. podczas uroczystości miejskich z okazji  Święta Niepodległości.

Poniżej regulamin i  karta zgłoszenia uczestnika.

-------> POBIERZ REGULAMIN <-----