tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

XXIV Przegląd Przedstawień Kolędniczych, Misteriów Bożonarodzeniowych, Jasełek oraz Szopek Noworocznych MDK 2019 r.

W zakładce Regulaminy prezentujemy regulamin XXIV Przeglądu Przedstawień Kolędniczych, Misteriów Bożonarodzeniowych, Jasełek oraz Szopek Noworocznych MDK 2019 r. Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2019 roku.
czytaj więcej

Zajęcia w modelarni

W pracowni Modelarni Pana Leszka Kapczyńskiego powstają nowe modele samolotów, statków, pomników✈️🚀⛵️🛠
czytaj więcej

Taneczne Mikołajki

W Mikołajki najmłodsi tancerze sekcji rytmiczno-tanecznej  zaprezentowali się  w Bibliotece Młodego Czytelnika "Bulaj" na Starym Mieście. Dzieci z radością i wdziękiem pokazały układ taneczny  złożony z trzech tańców opartych na marszu, krakowiaku i polce. Prezentacje młodych artystów bardzo podobały się zaproszonym gościom, którzy uśmiechali się i bili głośne brawa. Po występach dzieci razem ze swoimi rodzinami uczestniczyły w mikołajkowych atrakcjach na Starówce, a nasz najmłodszy tancerz Vincent  z siostrą Zuzią  pomagali nawet Panu Prezydentowi  w rozświetleniu miejskiej choinki. To był dzień bardzo radosny i  pełen atrakcji, nie tylko dla dzieci. :)
czytaj więcej

Tribute to Justin Timberlake

Nasi nauczyciele z pracowni wokalnej MDK ze swoimi wychowankami podczas koncertu ,Tribute to Justin Timberlake'' w Starym Maneżu - Centrum Kultury w Gdańsku.
czytaj więcej

Gala konkursów niepodległościowych

12 grudnia 2018 roku w kinie Orzeł odbędzie się uroczysta gala podsumowująca konkursy z okazji 100 lat niepodległości. Serdecznie zapraszamy.
czytaj więcej

Andrzejki najmłodszych tancerzy na Wyspie

Tradycyjnie, jak co roku, młodzi tancerze zajęć rytmiczno-tanecznych bawili się na  dyskotece andrzejkowej. Zabawa  na sali pełnej  kolorowych świateł i wesołej  muzyki sprawiła dzieciom wiele radości i uśmiechu. Dopełnieniem dobrego nastroju był wspólny, smaczny  poczęstunek.
czytaj więcej

Przygotowania Świąteczne w MDK

Kochani ♥️♥️. Zobaczcie co u nas słychać😊. Dzieje się dużooooo ......Zapraszamy do krótkiej relacji z przygotowań do koncertu świątecznego☺️. Spotkajmy się 15 grudnia na Starym Mieście. Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14132 133 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl