tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Jutro (13 stycznia) o godz. 16 na Starym Mieście odbędzie się ogłoszenie wyników Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych oraz licytacja prac. Serdecznie zapraszamy.
czytaj więcej

Ewa Prelewska - Malarstwo

11 stycznia w Galerii na Wyspie odbył się wernisaż prac pani Ewy Prelewskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Foto: Olaf Walczak (Klub Multimedialny MDK).
czytaj więcej

XXIV Przegląd Przedstawień Kolędniczych

10 stycznia 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury na ulicy Bema odbył się XXIV Przegląd Przedstawień Kolędniczych. Komisja w składzie: Jolanta Tadla, Lesław Ostaszkiewicz oraz Wojciech Karpiński po obejrzeniu 6 przedstawień postanowiła przyznać nagrodę główną dla zespołu teatralnego „Podaj dalej” ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu oraz pierwszą nagrodę dla zespołu teatralnego kl. „0” ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu.
czytaj więcej

Karnawałowe maski afrykańskie

MASKI AFRYKAŃSKIE na bal karnawałowy przygotowane przez dzieci w pracowni plastycznej Piotra Romanowskiego
czytaj więcej

Sylwester 2018

SYLWESTER 2018 w MDKu za nami WSPANIAŁA ZABAWA!!!!!
czytaj więcej

Koncert Głosy dla hospicjum

SZALONE z pracowni wokalnej Pani Agnieszki Brenzak i Pana Łukasza Reksa wystąpiły w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych wraz z Elbląską Orkiestrą Kameralną na koncercie galowym ,,Głosy dla hospicjum''. To międzynarodowa akcja solidarności z pacjentami hospicjów i ich rodzinami. Jesteśmy dumni, że nasz zespół wokalny z MDK uświetnił tak zacną uroczystość. Pozdrawiamy zespoły wokalne z innych krajów, które włączyły się do tej akcji🤗. Foto Ryszard Biel - info.elblag.pl
czytaj więcej

Koncert Świąteczny

17 grudnia na ulicy Warszawskiej odbył się Koncert świąteczny naszych najmłodszych tancerzy przygotowanych przez panią Małgorzatę Wiczenbach. Podczas wigilijnego spotkania, w którym wziięło udział około 40 dzieci w wieku od 3 do 8 lat, dorośli, którzy zasiedli na miejscach dla publiczności ze wzruszeniem oglądali popis swoich pociech. Foto:Marcin Mongiałło - elblag.net
czytaj więcej

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14133 134 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl