tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Wycieczka do Żurawca

UWAGA! WYCIECZKA! WAKACJE CZAS ZACZĄĆ! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na BEZPŁATNĄ wycieczkę do ŻURAWCA w dniu 2 lipca 2017r. Super zabawa, lepienie z gliny i wypalanie w piecu.
czytaj więcej

Bezpiecznie nad wodą

Grupa Specjalna Płetwonurków RP zrealizowała film edukacyjny pt. „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i uprawianie sportów wodnych”. Dokument został objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Wojewody Warmińsko –Mazurskiego.
czytaj więcej

Cezary Miecielica w gronie najlepszych w Polsce

Pod koniec maja, podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury, został jednym z 8 Wspaniałych edycji lokalnej w Elblągu. Reprezentował nasz region podczas edycji ogólnopolskiej, kilka dni temu w Gdańsku, podczas uroczystej Gali Finałowej, dowiedział się, że jest jednym z 8 Wspaniałych w całej Polsce. Poznajcie Cezarego Miecielicę. 
czytaj więcej

Nagroda dla Agaty

Agata Semkow, wychowanka Żuławskiego Ośrodka Kultury, a także solistka Szalonych, zespołu, który prowadzi Katarzyna Panicz, otrzymała wyjątkową nagrodę. Jury festiwalu piosenki dziecięcej oraz młodzieżowej Gdynia Open przyznało jej Osobowość Festiwalu. 
czytaj więcej

Młodzi adepci muzyki dawnej nagrodzeni

Ada, Gabrysia, Igor, Maria i Hania - ta sympatyczna piątka lubi muzykę dawną. Lubi i uczy się jej "po godzinach", pod okiem Marcina Skotnickiego w Młodzieżowym Domu Kultury. Il Vento Musicale - zespół, który razem stworzyli - otrzymał wyróżnienie na XV Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej „Wspólne Dziedzictwo Kultury” w Malborku. 
czytaj więcej

Spotkajmy się na starówce

Podczas wakacji będziecie mogli nas spotkać na elbląskiej starówce. Będziemy z wami już w najbliższy weekend (24-25 czerwca), a także w lipcu oraz w sierpniu. Co w programie? Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, malowanie, rysowanie, koncerty, nauka gry na instrumentach i wiele innych. 
czytaj więcej

Krzesło tematem filmu

Pracownia animacji, którą prowadzi Mariusz Owczarek, instruktor plastyki, prężnie się rozwija. Młodzież, która uczęszcza na te zajęcia, stworzyła kolejny klip pt. "Krzesło". Sami zobaczcie, co udało im się stworzyć. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1497 98 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005