tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Zajęcia muzyczne dla dzieci niepełnosprawnych z nauczycielem MDK Ryszardem Skotnickim

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu jest otwarty na dzieci z niepełnosprawnością. 13 lutego 2020 r. w organizowanych przez nas zajęciach uczestniczyły dzieci niepełnosprawne z placówki Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną wraz z Panią Ewą Karnowską – nauczycielem i terapeutą z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Elblągu. Instruktor MDK w Elblągu Ryszard Skotnicki.
czytaj więcej

Warsztaty MDK w Cyberiadzie. Powstała biżuteria nie tylko na walentynki

Przed dniem zakochanych, podczas warsztatów prowadzonych przez panią Grażynę Kacprzak − instruktorkę Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu − jej wychowankowie oraz grupa ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu wykonali biżuterię, która przyda się nie tylko w walentynki. Zajęcia odbyły się w "Cyberiadzie", czyli w Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej.  
czytaj więcej

W MDK odbył się bal karnawałowy

8 lutego 2020 r. w sali koncertowej MDK przy ul. Gen. Józefa Bema w Elblągu odbył się bal karnawałowy dla sekcji tanecznych MDK-u oraz dla dzieci z miasta.   Dzieci przebrane w kolorowe stroje chętnie brały udział w licznych atrakcjach, takich jak: - taniec z balonami -  improwizacje taneczne  - konkurs  muzyczny  - taniec nowoczesny w parach na scenie - belgijka w parach na scenie - konkurs "na ludowo" krakowiak z rekwizytami (wianki i czapki krakowskie) 
czytaj więcej

Sukces zespołu muzyki dawnej Il Vento Musicale z MDK w Elblągu

Zespół muzyki dawnej Il Vento Musicale z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu (pod kierunkiem Marcina Skotnickiego) wziął udział w 42. Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej „Schola Cantorum” w Kaliszu, na którym został uhonorowany wyróżnieniem. 7 lutego 2020 muzycy z MDK zagrali w Galerii Refektarz w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury. Występ elblążan spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem i został nagrodzony. 
czytaj więcej

Uwaga! Nowy plan zajęć w pracowniach Wojciecha Karpińskiego

Nowy plan zajęć w pracowniach prowadzonych przez mgr Wojciecha Karpińskiego. Zajęcia będą prowadzone:   1. Zespoły wokalne: w środy w godz. 15.20 do 17.45. 2. Teatr muzyczny: we wtorki w godz. 16.15 do 17.50 (grupa starsza), a także w czwartki w godz. 16.00 do 17.35 (grupa 1.) oraz w godz. 17.35 do 19.10 (grupa 2.). 
czytaj więcej

Zajęcia w Akademii Malucha, czyli edukacja przez zabawę dla najmłodszych

Po raz kolejny odbyły się zajęcia w Akademii Malucha, które są doskonałą propozycją dla najmłodszych (od 1,5 do 3,5 roku życia). Warsztaty prowadzi Alicja Rudnicka, która jest wykwalifikowaną pedagożką i animatorką dysponującą dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zajęcia mają na celu edukację przez zabawę, z wykorzystaniem elementów metodyki pedagogiki zabawy.    
czytaj więcej

Formacje taneczne dancehall z MDK w Elblągu dają pokazy. Zapraszamy na zajęcia!

Przy Młodzieżowym Domu Kultury działają formacje taneczne dancehall, które w minionym miesiącu dały pokazy podczas studniówki Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Wszyscy zainteresowani treningiem tańca nowoczesnego mają do wyboru dwie grupy taneczne: grupę podstawową "Dancehall Gyals" oraz grupę zaawansowaną "Mad Cat Crew". Zajęcia (dwie grupy) pod okiem instruktorki Ingi Michałowskiej odbywają się w poniedziałki (w godz. 17.45 - 20.00), wtorki (w godz. 18.00 - 20.15) oraz w środy (w godz. 17.45 - 20.05). 
czytaj więcej

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14152 153 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl