tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Koncert Galowy Zespołów Wokalnych

Młodzieżowy Dom Kultury oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych zapraszają na Koncert Galowy Zespołów Wokalnych MDK pod kierunkiem Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa, który odbędzie się 15 czerwca (sobota) o godz. 18. Wstęp wolny.
czytaj więcej

Letnia dyskoteka

Po udanych występach czerwcowych najmłodsi tancerze bawili się na letniej dyskotece w MDK-u na Wyspie. Było  kolorowo i bardzo radośnie, a najwięcej uciechy sprawiły dzieciom bańki i błyszczące niespodzianki. Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci  do wspólnej  wakacyjnej zabawy  na  rytmice  i tańcach. Informacja o zajęciach będzie podana na stronie internetowej Małgorzata Wiczenbach - instruktorka  tańca i rytmiki. Foto: Tomasz Wyrwas
czytaj więcej

Grand Prix MDK w szachach

Zakończył się V cykl turniejów szachów szybkich o Grand Prix MDK w roku szkolnym 2018/19. W rozgrywkach udział wzięło ogółem 70 uczniów z 9 elbląskich szkół w wieku od 7 do 16 lat. W całorocznej klasyfikacji górą były dziewczęta.
czytaj więcej

Srebrny Aplauz w Koninie

Rozpiera NAS duma i szczęście Nasze SZALONE MAŁOLATY w KONINIE ZDOBYŁY SREBRNY APLAUZ!!! Sukces ogromny dzieci, nauczycieli, którzy zajęli się naszymi dziećmi od listopada, krótki czas, a tyle serca. Dzieci wystąpiły z nowym repertuarem, aranżacją, nie graną jeszcze w historii MDKu, nowa choreografia stworzona przez nauczycieli AGNIESZKĘ BRENZAK I ŁUKASZA REKSA i stroje ręcznie malowane po nocach przez panią Agnieszkę, wystąpiły wspaniale. Wsparcie rodziców było ogromne!!!. Ogromny sukces w pełni zasłużony!!!
czytaj więcej

Festyn Integracyjny na Starym Rynku

Nie mogło zabraknąć występów zespołów artystycznych z Młodzieżowego Domu Kultury podczas Festynu Integracyjnego na Starym Rynku podczas Obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Foto Marek Lewandowski (Dziennik Elbląski)
czytaj więcej

Dzień Dziecka

Super zabawa na Dzień Dziecka, pogoda i wspaniały nastrój dopisały
czytaj więcej

Przedstawienie teatralne Pogezana

Pogezana - Przedstawienie teatralne dzieci i młodzieży z grupy teatralnej pana Wojciecha Karpińskiego.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10140 141 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl