tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Kolorowy Raj Artystyczny - gra

Kolejny dzień upłynął w Kolorowym Raju Artystycznym na wykonaniu zręcznościowej gry "Złap". Potrzebowaliśmy butelek, sznurka i pudełeczka po kinderkach. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a złapanie pudełeczka wcale nie jest takie proste, jak wszyscy myśleliśmy. Kolejny raz wykorzystaliśmy stare płyty CD. Tym razem zrobiliśmy z nich przykrywką na kubki, by nie podpijała nam słodkich soków żadna mucha, czy też pszczółka. 🌞🐝
czytaj więcej

Wakacyjne animacje

Zachęcamy do obejrzenia filmu złożonego z pracy uczestników zajęć feryjnych w pracowni animacji poklatkowej i multimedialnej MDK w Elblągu pod kierunkiem Mariusza Edwarda Owczarka.
czytaj więcej

Kolorowe świeczniki

Zaczął się kolejny tydzień zajęć w Kolorowym Raju Artystycznym Dziś wykorzystaliśmy szklane słoiczki po jogurtach i wyczarowaliśmy z nich piękne, kolorowe świeczniki. W wolnych chwilach jeszcze niektórzy z nas zrobili bajkowe stworki.
czytaj więcej

Piknik Integracyjny

W sobotę 29.06.2019 roku Zespół Muzyki Dawnej "Danserye" wystąpił na Pikniku Integracyjny organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu. Tematem przewodnim spotkania była Średniowieczna Polska. Cieszymy się, że nasz występ spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.
czytaj więcej

Kolorowy Raj Artystyczny - robimy rybki

U nas nadal kolorowo😃Dzisiaj pojawiły się rybki - może spełnią nasze życzenia? I jakieś bajkowe stworki😃Jak co dzień wszyscy się świetnie bawili. A jutro? Zrobimy Coś, co każdy zna! Coś do świetnej zabawy na weekend lub deszczowy dzień w domu. 😁
czytaj więcej

Kolorowe pudełeczka na skarby

Praca wymagała duuuużo cierpliwości 😁. Nie wszystkim udało się je dokończyć, jutro pracujemy nad przewlekaniem wstążeczek dalej.
czytaj więcej

Wakacyjna Animacja Poklatkowa

Dzisiejsze zajęcia z animacji poklatkowej u Mariusza Edwarda Owczarka
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10142 143 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl