tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Elbląg w oczach dzieci i młodzieży

Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Galerią El i Prezydentem Miasta Elbląga zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym 780 lat Elbląga. Zgłaszać można nie tylko prace przygotowane w dowolnej technice plastycznej, ale i multimedialne - dźwiękowe, fotograficzne, video. 
czytaj więcej

Swoje umiejętności będzie doskonalił w Nowym Jorku

Maksymilian Więckowski, wychowanek Katarzyny Panicz, która w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne, zakwalifikował się do programu Fundacji  Kochajmy Zabytki - Zabytki Dzieciom „ Nowy York śpiewa po polsku”. Program obejmuje warsztaty wokalne dla dzieci zdrowych oraz niepełnosprawnych mieszkających w Nowym Jorku, a także dzieci, które gościnnie polecą do Nowego Jorku z Polski.
czytaj więcej

Połam język na języku!

Czasami chrzęści, bywa, że szeleści, ale melodia i piękno języka polskiego to coś wyjątkowego. Dlatego warto zachęcać dzieci do tego, by już od najmłodszych lat ćwiczyły poprawność wymowy, a przy tym twórczo się rozwijały i przednio bawiły przy najlepszych, najbardziej zabawnych rymowankach, stworzonych przez znawców języka polskiego. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w Konkursie Międzyszkolnym "Chrząszcz brzmi w trzcinie, czyli wierszyki łamiące język". 
czytaj więcej

Odwołane zajęcia

Uwaga! 5 maja zajęcia prowadzone w ramach Akademii Malucha nie odbędą się. 
czytaj więcej

Konrad i Wiktoria najlepsi

Przez trzy kolejne dni - 3, 4 i 5 kwietnia - w świetlicy SP nr 1 rozgrywano II Wiosenny Turniej Szachowy. Na starcie imprezy, organizowanej wspólnie przez MDK i SP 1 w Elblągu, stanęło 25 uczniów w wieku od 8 do 12, a dokładniej 6 dziewcząt i 19 chłopców. Oni wszyscy rywalizowali w sześciorundowym turnieju systemem szwajcarskim.
czytaj więcej

Pejzaż jak malowany

Na początku były tłem wielkich wydarzeń. Z czasem, a dokładniej w epoce renesansu, stały się samodzielnym gatunkiem malarskim. Pejzaże uwielbiał malować Albrecht Durer, Pieter Bruegel wykorzystywał je do swoich katastroficznych wizji, po tę formę wyrazu sięgał Leon Wyczółkowski czy Władysław Podkowiński. Swoich sił w tym gatunku spróbowali również młodzi, zdolni plastycy z pracowni Katarzyny Smeji- Skulimowskiej. Ich prace biorą udział w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pejzaże". 
czytaj więcej

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Szczęścia, spokoju i radości, a także twórczej atmosfery - tego życzymy naszym wychowankom, ich rodzicom oraz opiekunom z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Zapraszamy również do oglądania wielkanocnego filmiku "z jajem", który znajdziecie na naszej stronie.  
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1092 93 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005