tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Kącik technik efektywnego uczenia się MDK w Elblągu. Łamigłówka nr 5

Na półce stoją trzy książki, jak na poniższym rysunku. Która z nich stoi w którym miejscu? Poniżej warunki, które muszą być spełnione i jednocześnie wskazówki dla ciebie: - "Nauka jazdy" stoi po lewej stronie "Frajdy z pieczenia"; - "Wszystko o mnie" stoi po prawej stronie "Nauki jazdy"; - "Frajda z pieczenia" stoi na jednym z brzegów.   Powodzenia!   Kącik technik efektywnego uczenia się MDK w Elblągu, Agata Ciesielska. 
czytaj więcej

Elbląskie Zielone Pytanie Junior 2020

Konkurs jest organizowany przez Urząd Miejski w Elblągu (Departament Ochrony Środowiska) z okazji Dnia Ziemi, który jest obchodzony 22 kwietnia. Uwaga! Liczy się czas odpowiedzi. Pierwszych pięć osób, które przyślą poprawnie rozwiązaną krzyżówkę (w dowolnej formie, np. zrzut ekranu), otrzyma nagrodę.   W tym roku zasady są proste. Wystarczy rozwiązać krzyżówkę (publikujemy ją poniżej), po czym przesłać rozwiązanie na adres: zielone.pytanie@umelblag.pl z dopiskiem: Elbląskie Zielone Pytanie Junior - Kwiecień 2020, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, numerem klasy, adresem szkoly i numerem telefonu kontaktowego. Termin przesłania rozwiązania: 30 kwietnia 2020 r.
czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Niech te Święta napełnią Was wszystkich nadzieją, spokojem i wiarą. Trzymajmy się razem w tych trudnych chwilach i pamiętajmy, że nadzieja i miłość są większa niż zwątpienie i śmierć. 
czytaj więcej

Uwaga! Zmiana w regulaminie konkursu „Pokaż swój talent online” MDK w Elblągu

Około 2 tygodnie temu Mlodzieżowy Dom Kultury w Elblągu ogłosił konkurs pod nazwą: „Pokaż swój talent online”. W dniu dzisiejszym (9 kwietnia 2020 r.) wprowadzamy niewielką zmianę w regulaminie. Dział III (dotyczący wwarunków uczestnictwa) pkt 1. brzmi odtąd: "Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz wyższych z miasta Elblaga i okolic."
czytaj więcej

Kącik technik efektywnego uczenia się MDK w Elblągu. Łamigłówka nr 4

Dzisiaj również kontynuujemy  zabawę z kostkami do gry. Oto sześć ścianek standardowej różowej kostki do gry:      
czytaj więcej

Łamigłówki 1,2 i 3. Rozwiązania

Podaję odpowiedzi do łamigłówek,które opublikowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Mam nadzieję, że fajnie się bawiliście, no a przy okazji ćwiczyliście swój mózg. Już wkrótce kolejna porcja zagadek. Tym razem będziemy ćwiczyć inne zdolności poznawcze. Tymczasem sprawdźcie swoje wyniki. Agata Ciesielska, kącik edfektywnego uczenia się MDK w Elblągu.
czytaj więcej

Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK. Wspaniałe ozdoby wielkanocne wykonane przez Marzenę

W tym roku Niedziela Palmowa przypada w dniu 5 kwietnia. Z tej okazji prezentujemy Wam wspaniałe ozdoby oraz palmę wielkanocną, wykonane przez Marzenę z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej Młodzieżowego Domu Kultury (MDK) w Elblągu. Klub prowadzi nasza wspaniała nauczycielka Grażyna Kacprzak. Marzenka bardzo lubi prace ręczne, uwielbia haftować...
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10157 158 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl