tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Fotorelacja

4 listopada 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema w Elblągu odbył się III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Zainteresowanie było bardzo duże. Przez scenę przewinęło się kilkuset uczestników, którzy zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar, składający się z pieśni patriotycznych, pochodzących z różnych okresów historycznych. Pomysłodawczynią festiwalu jest Małgorzata Wiczenbach z MDK.
czytaj więcej

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej

Już niedługo odbędzie się trzecia edycja Elbląskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (dwie kategorie: kl- I-IV i kl. V-VII) oraz szkół średnich (trzecia kategoria). Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

W MDK w Elblągu odbył sie koncert pamięci Andrzeja Michalczuka

Trzy pokolenia muzyków wzięły udział we wspaniałym Koncercie Jesiennym pamięci Andrzeja Michalczuka, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu. Młodzież wystąpiła w towarzystwie doświadczonych muzyków. 
czytaj więcej

W MDK odbędzie się koncert pamięci Andrzeja Michalczuka

W piątek, 25 października 2019 r., o godzinie 18.00  w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51 w Elblągu (Zawodzie) wystąpi młodzież ze wsparciem doświadczonych muzyków. Odbędzie się koncert poświęcony pamięci Andrzeja Michalczuka, zorganizowany przez przyjaciół – Ryszarda i Marcina Skotnickich oraz Dominika Dembińskiego. Wstęp wolny.
czytaj więcej

Elbląska baśń o Kilianie w interpretacji dzieci z sekcji Teatru muzycznego MDK

Dzieci uczęszczające do sekcji Teatru muzycznego Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przygotowują obecnie widowisko prezentujące baśnie elbląskie. W planach jest opracowanie wielu legend. Aktualnie pod opieką znakomitego pedagoga Wojciecha Karpińskiego szlifują baśń o Kilianie. 
czytaj więcej

Występ Elbląskich Małych Diamentów na gali 60-lecia Jachtklubu Elbląg

Wieczorem 19 października 2019 r. w Ratuszu Staromiejskim miał miejsce koncert zespołów wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Młodzi artyści dali występ w czasie uroczystych obchodów 60-lecia Jachtklubu Elbląg.
czytaj więcej

Zajęcia efektywnego uczenia się u pani Agaty Ciesielskiej

Na zajęciach technik efektywnego uczenia się, które prowadzi w MDK w Elblągu pani Agata Ciesielska, młodzi ludzie uczą się jak skutecznie przyswajać wiedzę i zapamiętywać. Warsztaty mają bardzo mocny wymiar praktyczny. Zdobytą w ten sposób wiedzę dzieci z powodzeniem mogą wykorzystywać w szkole. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10144 145 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl