tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2019

Po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Miło nam poinformować, że Młodziezowy Dom Kultury jest współorganizatorem tego wydarzenia (głównym organizatorem jest prezydent Elblaga Witold Wróblewski). Do wygrania nagrody pieniężne. Swoją pracę musicie zgłosić pisemnie najpóźniej do dnia 3 grudnia 2019 r
czytaj więcej

Zaduszki Jazzowe w MDK. Przemek Dyakowski, Specjal Jazz Sextet i przyjaciele

Już 14 listopada 2019 r. o godz 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema 37 odbędą się "Zaduszki Jazzowe". Gospodarzem wieczoru będzie nestor polskiego jazzu i saksofonista – Przemek Dyakowski.
czytaj więcej

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Fotorelacja

4 listopada 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema w Elblągu odbył się III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Zainteresowanie było bardzo duże. Przez scenę przewinęło się kilkuset uczestników, którzy zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar, składający się z pieśni patriotycznych, pochodzących z różnych okresów historycznych. Pomysłodawczynią festiwalu jest Małgorzata Wiczenbach z MDK.
czytaj więcej

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej

Już niedługo odbędzie się trzecia edycja Elbląskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (dwie kategorie: kl- I-IV i kl. V-VII) oraz szkół średnich (trzecia kategoria). Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

W MDK w Elblągu odbył sie koncert pamięci Andrzeja Michalczuka

Trzy pokolenia muzyków wzięły udział we wspaniałym Koncercie Jesiennym pamięci Andrzeja Michalczuka, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu. Młodzież wystąpiła w towarzystwie doświadczonych muzyków. 
czytaj więcej

W MDK odbędzie się koncert pamięci Andrzeja Michalczuka

W piątek, 25 października 2019 r., o godzinie 18.00  w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51 w Elblągu (Zawodzie) wystąpi młodzież ze wsparciem doświadczonych muzyków. Odbędzie się koncert poświęcony pamięci Andrzeja Michalczuka, zorganizowany przez przyjaciół – Ryszarda i Marcina Skotnickich oraz Dominika Dembińskiego. Wstęp wolny.
czytaj więcej

Elbląska baśń o Kilianie w interpretacji dzieci z sekcji Teatru muzycznego MDK

Dzieci uczęszczające do sekcji Teatru muzycznego Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przygotowują obecnie widowisko prezentujące baśnie elbląskie. W planach jest opracowanie wielu legend. Aktualnie pod opieką znakomitego pedagoga Wojciecha Karpińskiego szlifują baśń o Kilianie. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10145 146 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl