tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Rekrutacja na zajęcia w MDK w Elblągu. Rok szkolny 2020/2021

15 czerwca 2020 r. rozpoczęliśmy rekrutację do naszych pracowni. Jej pierwszy etap potrwa do 15 sierpnia. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w dniach 24 sierpnia – 14 września bieżącego roku. W dniu 14 września w godz. od 14.00 do 19.00 odbędą się przesłuchania celem naborudo Pracowni Wokalnej MDK w Elblągu (Elbląskie Diamenty – trzy grupy wiekowe).   Poniżej publikujemy uniwersalny wniosek o przyjęcie kandydata na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu w roku szkolnym 2020/2021.
czytaj więcej

Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie. Warsztaty wokalne prowadzi Paulina Grochowska

W Stegnie trwa Diamentowy Obóz Artystyczny podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Warsztaty wokalne prowadzi Paulina Grochowska. Poznajcie sylwetkę tej artystki...
czytaj więcej

Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie. Warsztaty choreograficzne prowadzi Michał Cyran

W Stegnie trwa Diamentowy Obóz Artystyczny podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Warsztaty choreograficzne prowadzi Michał Cyran. Poznajcie sylwetkę tego artysty...  
czytaj więcej

Trwa Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie

6 lipca 2020 r. rozpoczął się Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie, podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Prowadzą je Paulina Grochowska (wokal) oraz Michał Cyran (choreografia) – młodzi ludzie o dużym doświadczeniu sceniczno-estradowym. 
czytaj więcej

Przystanek Starówka z Młodzieżowym Domem Kultury w Elblągu!

Pełny program Przystanku Starówka z Młodzieżowym Domem Kultury w Elblągu...Znajdziecie nas już 4 lipca 2020 r. od godz. 11.00 do 16.00 naprzeciwko Ratusza Staromiejskiego. Co dla Was przygotowaliśmy? Warsztaty muzyczne, plastyczne, modelarskie, fotograficzne... Zobaczcie pełny program!
czytaj więcej

Julia Bączkiewicz nagrała swój pierwszy, wspaniały cover w studiu MDK!

Jesteśmy przede wszystkim po to, aby umożliwiać wszechstronny rozwój pasji młodych ludzi na szeroko rozumianym polu kultury. Tym razem udostępniliśmy nasze studio, aby utalentowana elblążanka, Julia Bączkiewicz, mogła nagrać swój pierwszy cover. Nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, na którą składały się: wspaniały głos utalentowanej Julii, profesjonalna praca naszego realizatora dźwięku Tomasza Steńczyka, jak również wybitne umiejętności Moniki Ryńskiej, która wspaniale akompaniowała młodej wokalistce na pianinie oraz doskonała aranżacja Krzysztofa Jurczaka.     
czytaj więcej

Elbląskie Małe Diamenty wystąpiły podczas Elbląskiego Święta Muzyki

Elbląskie Małe Diamenty wystąpiły podczas Elbląskiego Święta Muzyki. Ich mini koncert rozpoczął się na dziedzińcu Galerii EL 21 czerwca 2020 r. o godzinie 17.00.  Obejrzyjcie naszą fotogalerię z tego wydarzenia!
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10160 161 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl