tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Klub multimedialny

Na piątkowych zajęciach z fotografii u pana Tomasz Wyrwasa poznawaliśmy „mikroświat”. Bardzo ciekawie wygląda powiększony liść, sól, odcisk palca czy owad.
czytaj więcej

Znany aktor i trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces” poprowadzą warsztaty dla Elbląskich Diamentów

Trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces” Małgorzata Szarek i znany aktor Maciej Jachowski poprowadzą na Florydzie warsztaty wokalne dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!
czytaj więcej

Wokalistka, trenerka wokalna z programu telewizyjnego „Szansa na sukces” poprowadzi warsztaty dla Elbląskich Diamentów!

Wokalistka, trenerka wokalna z programu telewizyjnego „Szansa na sukces” Małgorzata Szarek poprowadzi na Florydzie warsztaty wokalne dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!
czytaj więcej

Zaduszki Jazzowe w MDK 2019. Młodzi muzycy zagrali z Przemkiem Dyakowskim

Wieczorem 14 listopada 2019 r.  w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema 37 w Elblągu odbyły się "Zaduszki Jazzowe". Gospodarzem wieczoru był nestor polskiego jazzu i saksofonista – Przemek Dyakowski, który zagrał także z młodymi muzykami z MDK. Wydarzenie otworzyła dyrektor MDK Edyta Lichacz, a potem przyszedł czas na wspaniałą muzykę.
czytaj więcej

Znany aktor poprowadzi warsztaty aktorskie dla Elbląskich Diamentów!

Maciej Jachowski poprowadzi na Florydzie warsztaty aktorskie dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!
czytaj więcej

Zajęcia z języka hiszpańskiego przeniesione!

Z uwagi na dzisiejszy koncert oraz warsztaty muzyczne dla młodzieży, zajęcia z języka hiszpańskiego odbędą się jutro, 15 listopada, o godzinie 16.00.
czytaj więcej

Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2019

Po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Miło nam poinformować, że Młodziezowy Dom Kultury jest współorganizatorem tego wydarzenia (głównym organizatorem jest prezydent Elblaga Witold Wróblewski). Do wygrania nagrody pieniężne. Swoją pracę musicie zgłosić pisemnie najpóźniej do dnia 3 grudnia 2019 r
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10144 145 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl