tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Jazzowe Walentynki

W dniu 14 lutego o godzinie 19.00 odbył się koncert walentynkowy z udziałem uczniów klasy perkusji. W pierwszej części koncertu wystąpili perkusiści grający na afrykańskich bęnach w skladzie: Gosia Czajka, Basia Braczkowska oraz Miłosz Szczepanik. Następnie publicznoność mogła usłyszeć standardy muzyki jazzowej i rozrykowej w wykonaniu zespołu Jazz Do It. Skład zespołu: Małgorzata Szarek – vocal, Mariusz Gęgotek – piano, Wojciech Pulcyn – kontrabas oraz Krzysztof Narodowski – perkusja.
czytaj więcej

Bal karnawałowy

Barwne stroje, muzyka, tańce i uśmiechy na twarzach dzieci sprawiły, że wszyscy bawili się świetnie na tegorocznym, balu karnawałowym, który odbył się w MDK przy ulicy Bema 37 w sali widowiskowej w poniedziałek 11 lutego.
czytaj więcej

Od rysunku do animacji

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się na www.gosc.pl o nasze pracowni multimedialnej i animacji prowadzonej przez Mariusza Edwarda Owczarka.
czytaj więcej

Malowanie światłem w Klubie multimedialnym

Członkowie Klubu multimedialnego chwycili za latarki i komórki, aby "namalować" piękne obrazy. Efekty tej zabawy możecie obejrzeć na stronie.
czytaj więcej

Jazzowe Walentynki

Serdecznie zapraszamy na Jazzowe Walentyki, które odbędą się 14 lutego 2019 roku o godzinie 19 w sali koncertowej MDK na ulicy Bema 37. W programie standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej z udziałem uczniów klasy perkusji. Wstęp wolny
czytaj więcej

Koncert Przy Białym Piano "Z tańcem przez wieki"

Z uwagi na żałobę narodową koncert Przy Białym Piano "Z tańcem przez wieki" odbędzie się 22 lutego 2019 roku. W programie przygotowanym przez Marcina i Ryszarda Skotnickich wystąpią zespoły Il Vento Musicale, Danserye oraz Sentymentalni. Koncert odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury na ulicy Warszawskiej 51 o godz. 18.
czytaj więcej

Akademia Malucha

Zajęcia w Akademii Malucha u pani Alicji Rudnickiej zostają odwołane. Termin wznowienia zajęć podamy na stronie internetowej.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10134 135 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl