tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Radośnie, pod flagą biało - czerwoną

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, obchodzony 2 maja, jest momentem, w którym wszyscy Polacy mogą zamanifestować przywiązanie do barw narodowych. Tego dnia w całym kraju organizowane są różnego rodzaju obchody. Nie inaczej było w Elblągu, Młodzieżowy Dom Kultury również włączył się w to świętowanie. 
czytaj więcej

Zatańczyli z radością

Mali tancerze rozwijający się pod skrzydłami Małgorzaty Wiczenbach, która uczy tańca współczesnego i rytmiki, tym razem pokazali, że taniec to nie tylko sekwencja ruchów, ale i dużo radości. Wystąpili przed elblążanami na placu Jagiellończyka. 
czytaj więcej

Elbląg w oczach dzieci i młodzieży

Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Galerią El i Prezydentem Miasta Elbląga zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym 780 lat Elbląga. Zgłaszać można nie tylko prace przygotowane w dowolnej technice plastycznej, ale i multimedialne - dźwiękowe, fotograficzne, video. 
czytaj więcej

Swoje umiejętności będzie doskonalił w Nowym Jorku

Maksymilian Więckowski, wychowanek Katarzyny Panicz, która w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne, zakwalifikował się do programu Fundacji  Kochajmy Zabytki - Zabytki Dzieciom „ Nowy York śpiewa po polsku”. Program obejmuje warsztaty wokalne dla dzieci zdrowych oraz niepełnosprawnych mieszkających w Nowym Jorku, a także dzieci, które gościnnie polecą do Nowego Jorku z Polski.
czytaj więcej

Połam język na języku!

Czasami chrzęści, bywa, że szeleści, ale melodia i piękno języka polskiego to coś wyjątkowego. Dlatego warto zachęcać dzieci do tego, by już od najmłodszych lat ćwiczyły poprawność wymowy, a przy tym twórczo się rozwijały i przednio bawiły przy najlepszych, najbardziej zabawnych rymowankach, stworzonych przez znawców języka polskiego. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w Konkursie Międzyszkolnym "Chrząszcz brzmi w trzcinie, czyli wierszyki łamiące język". 
czytaj więcej

Odwołane zajęcia

Uwaga! 5 maja zajęcia prowadzone w ramach Akademii Malucha nie odbędą się. 
czytaj więcej

Konrad i Wiktoria najlepsi

Przez trzy kolejne dni - 3, 4 i 5 kwietnia - w świetlicy SP nr 1 rozgrywano II Wiosenny Turniej Szachowy. Na starcie imprezy, organizowanej wspólnie przez MDK i SP 1 w Elblągu, stanęło 25 uczniów w wieku od 8 do 12, a dokładniej 6 dziewcząt i 19 chłopców. Oni wszyscy rywalizowali w sześciorundowym turnieju systemem szwajcarskim.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1090 91 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005