tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Dni Elbląga

Koncert na Dni Elbląga za nami, było cudownie i czekamy na kolejne występy❤️🎶🎤
czytaj więcej

Kolorowy raj artystyczny

Na poniedziałkowe zajęcia Kolorowy raj artystyczny potrzebne będą kolorowe włóczki - będziemy robić łapacze snów. We wtorek: kolorowy kordonek, koraliki, perełki oraz 1 metr ozdobnej tasiemki - będziemy robić pudełeczko na biżuterię. Środa: kilka rolek po papierze toaletowym. Będziemy robić pojemniki na przybory.
czytaj więcej

List prezydenta

List Prezydenta Miasta Elbląga Pana Witolda Wróblewskiego na zakończenie roku szkolnego 2018/2019.
czytaj więcej

Koncert Galowy Zespołów Wokalnych

W sobotę 15 czerwca odbył się cudowny Koncert Galowy w szkole muzycznej. Dzieci dały z siebie wszystko były wspaniałe. Dostarczyły widzom radości i wzruszeń. Dziękujemy z całego serca nauczycielom i rodzicom za wsparcie💞
czytaj więcej

XVII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej w Malborku

Zespół IL Vento Musicale wziął udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej Wspólne Dziedzictwo Kultury w Malborku. W programie m.in. przesłuchanie festiwalowe, korowód zakończony uroczystym powitaniem króla Kazimierza Jagiellończyka, koncert galowy laureatów festiwalu, koncert Rock-Opera i uroczysta msza święta. Na festiwalu zespół IL Vento Musicale otrzymał wyróżnienie.
czytaj więcej

Koncert Galowy Zespołów Wokalnych

Młodzieżowy Dom Kultury oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych zapraszają na Koncert Galowy Zespołów Wokalnych MDK pod kierunkiem Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa, który odbędzie się 15 czerwca (sobota) o godz. 18. Wstęp wolny.
czytaj więcej

Letnia dyskoteka

Po udanych występach czerwcowych najmłodsi tancerze bawili się na letniej dyskotece w MDK-u na Wyspie. Było  kolorowo i bardzo radośnie, a najwięcej uciechy sprawiły dzieciom bańki i błyszczące niespodzianki. Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci  do wspólnej  wakacyjnej zabawy  na  rytmice  i tańcach. Informacja o zajęciach będzie podana na stronie internetowej Małgorzata Wiczenbach - instruktorka  tańca i rytmiki. Foto: Tomasz Wyrwas
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10137 138 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl