tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Mała Grupa Medialna MDK przeprowadziła wywiad z Marco Cocchierim

19 grudnia 2019 r. II Mała Grupa Medialna MDK w Elblągu odwiedziła elbląskiego przedsiębiorcę Marco Cocchieri, który na Starym Rynku prowadzi biznes restauracyjny. Młode dziennikarki były w Restauracji Amore Mio Pizza & Grill, gdzie przeprowadziły obszerny wywiad z Marco Cocchierim.
czytaj więcej

Koncert Elbląskich Diamentów na Starym Mieście w Elblągu!

W sobotę, 14 grudnia 2019 r., będziecie mieli okazję posłuchać Elbląskich Diamentów. Dziewczyny z Młodzieżowego Domu Kultury zaśpiewają przed szerszą publicznością na Starym Mieście.    
czytaj więcej

Darowizny na rzecz MDK w Elblągu

Prosimy o wpłacanie darowizn na rzecz Młodzieżowego Domu Kultury do dnia 13 grudnia 2019 r. Numer konta, na które możecie wpłacac darownizny znajduje się tutaj (dział Kontakt).
czytaj więcej

Koncert Dziecięcego Zespołu Ludowego MDK na Starym Mieście w Elblągu!

W niedzielę 15 grudnia 2019 r. o godzinie 13.00, podczas Świątecznych Spotkań Elblążan, odbędzie się koncert  Dziecięcego Zespołu Ludowego z MDK na elbląskiej starówce.
czytaj więcej

Sukcesy Dziecięcego Zespołu Ludowego MDK

Dziecięcy Zespół Ludowy MDK prowadzony przez panią Małgorzatę Wiczenbach odnosi sukcesy.
czytaj więcej

III Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Otwarcie wystawy i głosowanie

w Ratuszu Staromiejskim na Starym Rynku w Elblągu od 6 grudnia 2019 r., czynna jest wystawa prezentująca wspaniałe prace wykonane podczas III Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Jej otwarcie odbyło się podczas uroczystego miejskiego rozświetlenia choinki.
czytaj więcej

Włoskie serce pomaga. Praktykanci ZSEiO promują akcję charytatywną

Od kilku tygodni praktyki w Młodzieżowym Domu Kultury odbywaja uczniowie klasy III CD z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu (klasa o profilu technik organizacji reklamy). Niedawno odwiedzili elbląskiego reatauratora Marco Cocchieriego, który angażuje się w akcje charytatywne. 12 grudnia w Restauracji Amore Mio przy Starym Rynku odbędzie się kolacja charytatywna połączona z aukcją. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie 5-letniego Szymona. Uczniowie przeprowadzili wywiad z właścicielem restauracji i przygotowali artykuł, który możecie przeczytać poniżej.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10145 146 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl