tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Klub Multimedialny w Gdańsku

3 maja 2018 roku członkowie Klubu Multimedialnego udali się Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Okazją była wystawa czeskiego fotografa Josefa Koudelki, który w sierpniu 1968 roku dokumentował inwazję wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację. Zdjęcia jego autorstwa, wykonane w ciągu siedmiu niezmiernie dramatycznych sierpniowych dni, stały się symbolem walki o wolność. Nie zabrakło również czasu, aby zwiedzić wystawę stałą w ECS oraz przespacerować się uliczkami Starego Miasta.
czytaj więcej

W pracownii pana Piotra Romanowskiego

Młodzież z pracowni Pana Piotra Romanowskiego intensywnie przygotowuje prace plastyczne na konkurs🤔🖌️📋
czytaj więcej

Wolontariat - umacnia w spełnieniu

Informujemy, że do konkursu plastycznego "Wolontariat - umacnia w spełnieniu" dodana została nowa kategoria dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.
czytaj więcej

Zajęcia multimedialne

Na dzisiejszych zajęciach Klubu Multimedialnego uczniowie z SP21 w Elblągu tworzyli filmowe prezentacje. Wybór tematów był bardzo różny, ale dominowały zamiłowania muzyczne.
czytaj więcej

SREBRO!!! w Tarnopolu

SERDECZNE GRATULACJE...!!! 🎖️📣dla całego zespołu SkutI Ensemble czyli dla - naszego Pana MARCINA SKOTNICKIEGO - nauczyciela Muzyki Dawnej w MDKu, Klaudii Rucińskiej - wychowanki pana Marcina, Piotrowi Moneta, Jackowi Wilińskiemu - byłym wychowankom pana Ryszarda Skotnickiego,
czytaj więcej

Spacer fotograficzny Klubu Multimedialnego

Członkowie Klubu multimedialnego wybrali się na wieżę katedry św. Mikołaja, aby z góry sfotografować piękną wiosnę na elbląskiej starówce.
czytaj więcej

Stypendia Artystyczne Miasta Elbląg

Wychowankowie MDKu otrzymali Stypendia Artystyczne Miasta Elbląg GRATULUJEMY!!! Podczas Gali Elbląskich Nagród Kulturalnych Pan Prezydent Witold Wróblewski wręczył stypendia artystyczne naszym wychowankom Maksymilianowi Więckowskiemu i Andżelice Duczek z pracowni wokalnej Pani Katarzyny Panicz za działalność przyczyniającą się do rozwoju elbląskiej kultury oraz promocji naszego miasta. Podziękowania skierowane również do rodziców i pedagogów młodych stypendystów i za pomoc w rozwijaniu ich talentów, pasji i umiejętności.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10117 118 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005