tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Prace o Elblągu pokazano w Galerii El

W piątek, 9 czerwca, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym 780 lat Elbląga. Wręczał je Janusz Nowak, wiceprezydent Elbląga. Dzieci, wraz z rodzicami i nauczycielami, odbierały je w krużganku Galerii El. Tam też można oglądać ich prace. 
czytaj więcej

Elbląg w oczach młodych plastyków

Uważnie przyglądali się miastu, a swoje wrażenia przenieśli na papier. Przedszkolaki, dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież - oni wszyscy pokazali, że Elbląg niejedno ma imię i że może być ciekawym tematem plastycznym. Zobaczcie, czyja wizja podbiła serca jury. 
czytaj więcej

Szymon Trochimczuk nowym mistrzem

Zakończył się III cykl turniejów o mistrzostwo MDK w szachach szybkich. Od października 2016 do końca maja 2017 r. 22 młode talenty szachowe z 10 szkół rywalizowały w 9 turniejach o puchary dyplomy i nagrody. Turniej nr 9 zakończył się zwycięstwem Szymona Trochimczuka, który po zaciętej walce wyprzedził Michała Graczyka i Daniela Kleinszmidta. 
czytaj więcej

Podziękowania dla Leszka Kapczyńskiego

Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Elblągu podziękował Leszkowi Kapczyńskiemu, który w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi sekcję modelarstwa, za pomoc w organizacji festynu z okazji Dnia Dziecka. - Miarą człowieczeństwa jest czynienie dobra. Z całą pewnością należy Pan do grona takich osób, którym los dzieci nie jest obojętny - napisano w uroczystym liście.   
czytaj więcej

To była gala prawdziwych talentów

Śpiewają, grają na różnych instrumentach, tańczą, malują i wyrażają siebie na wiele innych sposobów. Tydzień w tydzień, pod okiem swoich znakomitych instruktorów, rozwijają się i cierpliwie zwiększają swoje umiejętności. Ukoronowaniem ich starań jest coroczna, uroczysta Gala, która tym razem odbyła się na scenie pod katedrą św. Mikołaja. 
czytaj więcej

Mali mistrzowie słowa

Najpierw musieli wybrać utwory, które do najłatwiejszych nie należą, a potem zaprezentować je na scenie. W konkursie "Chrząszcz brzmi w trzcinie, czyli wierszyki łamiące język" chodziło przede wszystkim o to, by "język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa". Udział w nim wzięli uczniowie IV, V i VI klas szkół podstawowych. 
czytaj więcej

Nagrody dla młodych plastyków

Marcin Owczarek, który uczęszcza na zajęcia Katarzyny Smeji - Skulimowskiej, zdobył trzecie miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Pejzaże. Natomiast jego koleżanki z tych samych zajęć - Katarzyna Pryśko oraz Alina Czyżewska - otrzymały wyróżnienia. Warto nadmienić, że na konkurs wpłynęły 154 prace z całej Polski. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1092 93 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005