tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Wychowankowie MDK uświetnili galę konkursową online Urzędu Miejskiego w Elblągu!

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury uświetnili galę konkursową online zorganizowaną przez Departament Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu. Zobaczcie materiał filmowy!
czytaj więcej

Rekrutacja na zajęcia w MDK w Elblągu. Rok szkolny 2020/2021

15 czerwca 2020 r. rozpoczynamy rekrutację do naszych pracowni. Jej pierwszy etap potrwa do 15 sierpnia. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w dniach 24 sierpnia – 14 września bieżącego roku. W dniu 14 września w godz. od 14.00 do 19.00 odbędą się przesłuchania celem naborudo Pracowni Wokalnej MDK w Elblągu (Elbląskie Diamenty – trzy grupy wiekowe).   Poniżej publikujemy uniwersalny wniosek o przyjęcie kandydata na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu w roku szkolnym 2020/2021.    
czytaj więcej

Zmiana godzin pracy Pracowni Gitary Klasycznej MDK w Elblągu

Uwaga! Zmiana godzin pracy Pracowni Gitary Klasycznej MDK w Elblągu (nauczyciel Grzegorz Holeniewski).
czytaj więcej

Na Dzień Matki przygotowali piękne kartki z kwiatami. Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu w akcji

Wychowankowie Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przygotwali kartki z kwiatami na Dzień Matki. Tymi zajęciami w poniedzialek, 25 maja 2020 r., MDK powrócił do zajęć "na żywo" po długiej przerwie.
czytaj więcej

Modelarnia MDK w Elblagu. Wspomnienia

Modelarnia MDK w Elblągu powoli wraca do normalnych zajęć. Dzisiaj czas na wspomnienia... W fotogalerii znajdziecie Państwo zdjęcia prezentujące zajęcia zewnętrzne najmłodszej grupy naszych modelarzy, które zostały zorganizowane tuż przed pandemią. Odbyły się na mocy porozumienia i współpracy pomiędzy dyrektorem MDK w Elblągu (Modelarnią MDK) a dyrekcją  Przedszkola nr 3 w Elblągu.  
czytaj więcej

Powrót do zajęć na żywo od poniedziałku. Wszystko, co musicie wiedzieć

Kochani, szykujemy się do powrotu do zajęć na żywo!   Już od poniedziałku (25 maja) wraca część naszych zajęć, oczywiście w nowym rygorze sanitarnym i w pomniejszonych grupach. Informacji udzielają nauczyciele prowadzący poszczególne pracownie. Startujemy według zmienionych godzin zajęć, obowiązuje punktualne przyjście pod budynek MDK-u, według godzin wyznaczonych przez nauczycieli.    
czytaj więcej

Wycinanki wychowanków z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu

Takie wycinanki powstają na zajęciach „Książkowego Teatru Cienia” w „Cyberiadzie”, czyli Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej. Uczestnikami są wychowankowie z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu (pod opieką nauczycielki MDK Grażyny Kacprzak).
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10157 158 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl