tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego MDK wystąpił w SP nr 25. Otrzymaliśmy podziękowania

Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego MDK wystąpił w Szkole Podstawowej nr 25 w Elblągu w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Właśnie otrzymaliśmy piękne podziękowanie za okazane serce, pomoc w organizacji, udział, życzliwość i współpracę od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 25 im. Janusza Kusocińskiego w Elblągu. Bardzo nam miło. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie! Do zobaczenia za rok.
czytaj więcej

Mała Grupa Medialna MDK: Wywiad z Weroniką i rozmowa o Grecji

16 stycznia 2020 r. przeprowadziliśmy interesującą rozmowę z Weroniką, która uczęszcza na zajęcia w pracowni dziennikarsko-multimedialnej MDK w Elblągu (Mała Grupa Medialna MDK). Weronika urodziła się w Grecji. Tam też spędziła pierwsze lata swojego życia. Wywiad przeprowadziły Antonina, Emilia Natalia, Nikola, Ola i Oliwia. Pytania dotyczyły codziennego życia w Grecji, greckich zwyczajów, kuchni, zabytków... Zapraszamy na zajęcia w pracowni dziennikarsko-multimedialnej, które odbywają się we wtorki (godz. 17.00) oraz w czwartki (godz. 14.00). Uwaga! W ferie wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia dziennikarskie w czwartki i piątki na godz. 10.00. 
czytaj więcej

Występ Elbląskich Diamentów podczas 28. Finału WOŚP

Zespół Mlodzieżowego domu Kultury w Elblągu Elblaskie Diamenty wystąpił na scenie przy katedrze pw. św. Mikołąja podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świętacznej Pomocy w Elblągu. Występ kilkunastu wokalistek trwał ok. 50 minut i zakończył się bardzo pozytywnym odbiorem zgromadzonej publiczności. Dziewczęsta zaśpiewały utwory zarówno z nowego, jak i starszego repertuaru. nie zabrakło kolęd. 
czytaj więcej

Zajęcia w MDK w czasie ferii zimowych

Prezentujemy pełny harmonogram zajęć w MDK w czasie ferii zimowych w 2020 roku.   Pobierz harmonogram
czytaj więcej

Elbląskie Diamenty zaśpiewają podczas 28. Finału WOŚP w Elblągu

Elbląskie Diamenty zaśpiewają podczas 28. Finału WOŚP w Elblągu w dniu 12 stycznia 2020 r.  Występ rozpocznie się o godz. 15.00. Poniżej publikujemy program Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Scena będzie ustawiona na Starym Mieście przy katedrze św. Mikołaja.
czytaj więcej

Wernisaż wystawy „Istoty nie z tej Ziemi” Bogusława Gromadzkiego

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu ma przyjemność zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Bogusława Gromadzkiego pt. „Istoty nie z tej Ziemi”, który odbędzie się 10 stycznia 2020 r. (piątek) o godz. 17.00 w Galerii na Wyspie przy ulicy Warszawskiej 51.
czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Serdeczne życzenia pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery miłości, szacunku i zrozumienia, rodzinnego ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niechaj radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia wypełnia Wasze domowe ogniska, a poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia i rozwoju towarzyszą Wam przez cały 2020 rok.   Dyrekcja i Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10145 146 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl