tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Powrót do zajęć na żywo od poniedziałku. Wszystko, co musicie wiedzieć

Kochani, szykujemy się do powrotu do zajęć na żywo!   Już od poniedziałku (25 maja) wraca część naszych zajęć, oczywiście w nowym rygorze sanitarnym i w pomniejszonych grupach. Informacji udzielają nauczyciele prowadzący poszczególne pracownie. Startujemy według zmienionych godzin zajęć, obowiązuje punktualne przyjście pod budynek MDK-u, według godzin wyznaczonych przez nauczycieli.    
czytaj więcej

Wycinanki wychowanków z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu

Takie wycinanki powstają na zajęciach „Książkowego Teatru Cienia” w „Cyberiadzie”, czyli Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej. Uczestnikami są wychowankowie z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu (pod opieką nauczycielki MDK Grażyny Kacprzak).
czytaj więcej

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie!

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu serdecznie zaprasza do udziału w 35 edycji konkursu plastycznego „Świat Dziecka”. Organizatorzy informują, że przedłużają termin zgłaszania prac do 20 maja 2020 r. Do udziału w konkursie zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. 
czytaj więcej

Modelarnia MDK w Elblągu pracuje zdalnie (ciąg dalszy)

Dzisiaj już po raz kolejny na załączonych zdjęciach pragniemy pokazać prace wykonane w domach (zdalnie) przez naszych młodych modelarzy. Załączone zdjęcia pokazują składanie samolotu F-18. Są to w całości prace wykonywane w domu, a więc zdalnie. Na fotografiach możecie zobaczyć malowanie modeli plastikowych oraz nakładanie kalkomanii w oparciu o podane praktyczne uwagi.
czytaj więcej

Sergiej Kriuczkow: Jak zachować się przed występem i na scenie?

Dziś nasz nauczyciel Sergiej Kriuczkow (na co dzień prowadzi zajęcia z wokalu i trąbki) opowie i pokaże Wam, w jaki sposób prawidłowo zachować się przed występem i na scenie. Otrzymacie bardzo praktyczne wskazówki. Każdy z nas wcześniej czy później będzie miał okazję wystąpić przed większym audytorium. Może będzie to występ w Młodzieżowym Domu Kultury, a może udział w konkursie? Nasz nauczyciel proponuje Wam kilka rad, które pomogą opanować stres, zachować dobry nastrój i sprawią, że Wasz występ będzie bardziej udany.
czytaj więcej

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

Z okazji przypadającego w dniu 29 kwietnia Międzynarodowego Dnia Tańca składamy najserdeczniejsze życzenia tancerzom i pasjonatom tej pięknej sztuki. Wszystkim, dla których taniec jest pracą i sensem życia, życzymy wytrwałości i siły w dążeniu do perfekcji. Niech każdy ruch na scenie daje satysfakcję i radość, a choreografom nie zabraknie pasji tworzenia.
czytaj więcej

Piszą o nas: „Elbląski MDK wie, jak urozmaicić czas dzieciom i młodzieży”

Zamknięte szkoły, kina, instytucje kulturalne... Ten czas jest trudny dla każdego, a przede wszystkim dla pozbawionych kontaktu z rówieśnikami dzieci i młodzieży. Z pomocą w odczarowaniu niełatwych chwil przychodzi Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu – pisze o naszej działalności Dziennik Elbląski w tym wyjątkowo trudnym, także dla kultury, czasie. Internetowe wydanie dziennika informuje m.in. o organizowanych przez nas konkursach oraz szerokiej ofercie kulturalno-edukacyjnej.  
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10155 156 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl