tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Zaduszki Jazzowe w MDK 2019. Młodzi muzycy zagrali z Przemkiem Dyakowskim

Wieczorem 14 listopada 2019 r.  w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema 37 w Elblągu odbyły się "Zaduszki Jazzowe". Gospodarzem wieczoru był nestor polskiego jazzu i saksofonista – Przemek Dyakowski, który zagrał także z młodymi muzykami z MDK. Wydarzenie otworzyła dyrektor MDK Edyta Lichacz, a potem przyszedł czas na wspaniałą muzykę.
czytaj więcej

Znany aktor poprowadzi warsztaty aktorskie dla Elbląskich Diamentów!

Maciej Jachowski poprowadzi na Florydzie warsztaty aktorskie dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!
czytaj więcej

Zajęcia z języka hiszpańskiego przeniesione!

Z uwagi na dzisiejszy koncert oraz warsztaty muzyczne dla młodzieży, zajęcia z języka hiszpańskiego odbędą się jutro, 15 listopada, o godzinie 16.00.
czytaj więcej

Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2019

Po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Miło nam poinformować, że Młodziezowy Dom Kultury jest współorganizatorem tego wydarzenia (głównym organizatorem jest prezydent Elblaga Witold Wróblewski). Do wygrania nagrody pieniężne. Swoją pracę musicie zgłosić pisemnie najpóźniej do dnia 3 grudnia 2019 r
czytaj więcej

Zaduszki Jazzowe w MDK. Przemek Dyakowski, Specjal Jazz Sextet i przyjaciele

Już 14 listopada 2019 r. o godz 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema 37 odbędą się "Zaduszki Jazzowe". Gospodarzem wieczoru będzie nestor polskiego jazzu i saksofonista – Przemek Dyakowski.
czytaj więcej

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Fotorelacja

4 listopada 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema w Elblągu odbył się III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Zainteresowanie było bardzo duże. Przez scenę przewinęło się kilkuset uczestników, którzy zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar, składający się z pieśni patriotycznych, pochodzących z różnych okresów historycznych. Pomysłodawczynią festiwalu jest Małgorzata Wiczenbach z MDK.
czytaj więcej

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej

Już niedługo odbędzie się trzecia edycja Elbląskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (dwie kategorie: kl- I-IV i kl. V-VII) oraz szkół średnich (trzecia kategoria). Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10142 143 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl