tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Zmiana godzin pracy Pracowni Gitary Klasycznej MDK w Elblągu

Uwaga! Zmiana godzin pracy Pracowni Gitary Klasycznej MDK w Elblągu (nauczyciel Grzegorz Holeniewski).
czytaj więcej

Na Dzień Matki przygotowali piękne kartki z kwiatami. Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu w akcji

Wychowankowie Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przygotwali kartki z kwiatami na Dzień Matki. Tymi zajęciami w poniedzialek, 25 maja 2020 r., MDK powrócił do zajęć "na żywo" po długiej przerwie.
czytaj więcej

Modelarnia MDK w Elblagu. Wspomnienia

Modelarnia MDK w Elblągu powoli wraca do normalnych zajęć. Dzisiaj czas na wspomnienia... W fotogalerii znajdziecie Państwo zdjęcia prezentujące zajęcia zewnętrzne najmłodszej grupy naszych modelarzy, które zostały zorganizowane tuż przed pandemią. Odbyły się na mocy porozumienia i współpracy pomiędzy dyrektorem MDK w Elblągu (Modelarnią MDK) a dyrekcją  Przedszkola nr 3 w Elblągu.  
czytaj więcej

Powrót do zajęć na żywo od poniedziałku. Wszystko, co musicie wiedzieć

Kochani, szykujemy się do powrotu do zajęć na żywo!   Już od poniedziałku (25 maja) wraca część naszych zajęć, oczywiście w nowym rygorze sanitarnym i w pomniejszonych grupach. Informacji udzielają nauczyciele prowadzący poszczególne pracownie. Startujemy według zmienionych godzin zajęć, obowiązuje punktualne przyjście pod budynek MDK-u, według godzin wyznaczonych przez nauczycieli.    
czytaj więcej

Wycinanki wychowanków z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu

Takie wycinanki powstają na zajęciach „Książkowego Teatru Cienia” w „Cyberiadzie”, czyli Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej. Uczestnikami są wychowankowie z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK w Elblągu (pod opieką nauczycielki MDK Grażyny Kacprzak).
czytaj więcej

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie!

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu serdecznie zaprasza do udziału w 35 edycji konkursu plastycznego „Świat Dziecka”. Organizatorzy informują, że przedłużają termin zgłaszania prac do 20 maja 2020 r. Do udziału w konkursie zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. 
czytaj więcej

Modelarnia MDK w Elblągu pracuje zdalnie (ciąg dalszy)

Dzisiaj już po raz kolejny na załączonych zdjęciach pragniemy pokazać prace wykonane w domach (zdalnie) przez naszych młodych modelarzy. Załączone zdjęcia pokazują składanie samolotu F-18. Są to w całości prace wykonywane w domu, a więc zdalnie. Na fotografiach możecie zobaczyć malowanie modeli plastikowych oraz nakładanie kalkomanii w oparciu o podane praktyczne uwagi.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10155 156 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl