tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Mali mistrzowie słowa

Najpierw musieli wybrać utwory, które do najłatwiejszych nie należą, a potem zaprezentować je na scenie. W konkursie "Chrząszcz brzmi w trzcinie, czyli wierszyki łamiące język" chodziło przede wszystkim o to, by "język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa". Udział w nim wzięli uczniowie IV, V i VI klas szkół podstawowych. 
czytaj więcej

Nagrody dla młodych plastyków

Marcin Owczarek, który uczęszcza na zajęcia Katarzyny Smeji - Skulimowskiej, zdobył trzecie miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Pejzaże. Natomiast jego koleżanki z tych samych zajęć - Katarzyna Pryśko oraz Alina Czyżewska - otrzymały wyróżnienia. Warto nadmienić, że na konkurs wpłynęły 154 prace z całej Polski. 
czytaj więcej

Ośmiu wspaniałych, młodych ludzi

Pomagają osobom starszym, niepełnosprawnych, w domach opieki czy w schronisku dla zwierząt. Dzielą się swoim czasem, który mogliby spędzać na tysiąc różnych sposobów i są dowodem na to, że "tak niewielu może zmienić tak wiele". Za nami XIX Samorządowy Konkurs Nastolatków ,,8 Wspaniałych''. 
czytaj więcej

Dwie nagrody dla MDK-u na konkursie międzynarodowym

Ola Błaszkiewicz oraz Julia Kucharzyk z pracowni Katarzyny Smeji - Skulimowskiej zdobyły nagrody na VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w Kolorach” – Świat Wielkich i Małych Kotów! To ogromny sukces, zwłaszcza, że na konkurs nadesłano dokładnie 2 591 prac z całego świata. 
czytaj więcej

Koncert galowy na starówce

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich elblążan na koncert galowy, który odbędzie się już w czwartek (1 czerwca) o godz. 16.30. Na scenie pod katedrą pojawią się nasi wspaniali wychowankowie, którzy podzielą się swoim talentem. 
czytaj więcej

Wszyscy razem na łące

Na Wyspie Spichrzów pojawiło się mnóstwo latawców, które rodzice wraz z dziećmi wykonali razem. Pomagał im  w tym Leszek Kapczyński, który w MDK-u uczy modelarstwa. Podczas tej imprezy "przyfrunęły" również najmłodsze motylki z sekcji rytmiczno - tanecznej, którą prowadzi Małgorzata Wiczenbach. 
czytaj więcej

Muzyka dawna na Nocy Muzeów

Zespół Il Vento Musicale, który rozwija się po czujnym okiem Marcina Skotnickiego, instruktora muzyki dawnej, wystąpił na Nocy Muzeów we Fromborku. Ada, Gabrysia, Igor, Maria i Hania zaprezentowali zebranym utwory baroku i renesansu w Muzeum Mikołaja Kopernika. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1090 91 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005