tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Tuus dla Lazarusa

Tuus po łacinie oznaczy Twój. Nazwa nagrody idealnie pasuje do Elbląskiego Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej im. Św. Łazarza „Lazarus”, które w tym roku zostało jej laureatem. Galę uświetnił występ Haliny Mlynkovej i dwóch zespołów z Młodzieżowego Domu Kultury - Szalonych i Szalonych Małolat.
czytaj więcej

"Szalona" wygrała bitwę

Marta Gałuszewska występująca w jednym z telewizyjnych talent show w bardzo dobrym stylu awansowała do kolejnej rundy programu. W sobotę w Bitwie pokonała Dominikę Chmielińską – dziewczyny zmierzyły się w piosence Lady Gagi „Bad romance”. - To istne starcie tytanów – tak o tym pojedynku powiedział Michał Szpak, trener w programie.
czytaj więcej

Akademia Malucha

Zajęcia w Akademii Malucha zaczną się 20 października 2017 roku. Publikujemy podział na grupy.
czytaj więcej

Wojewoda nagrodził

16 października 2017 na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty wyróżniono pracowników Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu.
czytaj więcej

Miasto nagradza nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny czas dla wszystkich nauczycieli. Dzisiaj także był to wyjątkowy dzień dla Pani Dyrektor Edyty Lichacz, Wojciecha Karpińskiego i Andrzeja Sywuli z Młodzieżowego Domu Kultury.
czytaj więcej

I Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej

Jeśli jesteś zdolnym wokalnie uczniem. Jeśli chciałbyś zaprezentować swój dorobek artystyczny, a jednocześnie tematyka patriotyczna nie jest ci obca - weź udział w I Festiwalu Pieśni Patriotycznej organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu.
czytaj więcej

XVII Dni Papieskie

Przed nami XVII Dni Papieskie. W Elblągu główne uroczystości odbędą się 20 października, a uświetni je koncert Haliny Mlynkovej, byłej wokalistki zespołu Brathanki oraz występ "Szalonych Małolat" z Młodzieżowego Domu Kultury.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1097 98 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005