tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Konkursy świąteczne MDK w Elblągu. Wydawanie nagród oraz okolicznościowych dyplomów

Wydawanie nagród oraz okolicznościowych dyplomów dla uczestników konkursów świątecznych MDK (kartka na święta, z punktu widzenia nosa renifera, ozdoba bożonarorodzeniowa) odbędzie się w siedzibie MDK przy ul. Generała Józefa Bema 37 w Elblągu w dniach 22 i 23 lutego 2021 r. (poniedziałek i wtorek) - od godziny 16:00.
czytaj więcej

Pierwsza edycja SONG ON ‘21 MDK w Elblągu. Co musisz wiedzieć?

Trwa konkurs wokalny online MDK w Elblągu. Ogłosili go nauczyciele MDK: Agnieszka Brenzak i Łukasz Reks.  To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w zakresie śpiewu. 
czytaj więcej

Rozdanie nagród rzeczowych – IV Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Informujemy, że rozdanie nagród rzeczowych za miejsca 2. i 3. oraz wyróżnienia odbędzie się już w środę, 30 grudnia. Początek wydawania nagród: godz. 17.00 (budynek Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. ul. Gen. Bema 37).
czytaj więcej

Małe Diamenty będą reprezentować Polskę. Link do transmisji międzynarodowego koncertu!

Najmłodsza grupa Diamentów weźmie udział w międzynarodowym koncercie online, w którym zaśpiewają uczestnicy z kilkudziesięciu państw, w tym nasze Elbląskie Diamenciki!
czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Serdeczne życzenia pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery miłości, szacunku i zrozumienia, rodzinnego ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niechaj radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia wypełnia Wasze domowe ogniska, a poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia i rozwoju towarzyszą Wam przez cały 2021 rok.       
czytaj więcej

Bezpłatne ferie w MDK. Przedłużenie rekrutacji!

UWAGA! REKRUTACJA NA ZAJĘCIA FERYJNE W MDK W ELBLĄGU TRWA DO WYCZERPANIA MIEJSC! Możliwe jest zatem w dalszym ciągu przesyłanie zgłoszeń.
czytaj więcej

Startuje konkurs wokalny MDK w Elblągu! Pierwsza edycja SONG ON ‘21

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcieliby sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Właśnie wystartował nowy konkurs online Młodzieżowego Domu Kultury. Ogłosili go nauczyciele MDK: Agnieszka Brenzak i Łukasz Reks. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10160 161 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl