tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Zobaczcie najnowszy teledysk Diamentów MDK!

Młodość, szaleństwo, ekspresja i dynamizm. Piękne, mądre i pełne energii nastolatki, które przypominają wielki przebój Steviego Wondera i Ariany Grande – „Faith“. DIAMENTY to zespół wokalny, który prowadzi Aga Brenzak i Łukasz Reks w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu. 
czytaj więcej

Zajęcia z panem Sergiejem Kriuczkowem. Ważna informacja

Do 22 października 2020 r.(włącznie) nie będzie zajęć w panem Sergiejem Kriuczkowem.
czytaj więcej

Premiery najnowszych wideoklipów zespołu Diamenty!

Czas izolacji dla wszystkich był trudnym okresem. Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, zamknięty od połowy marca kontynuował nauczanie za pomocą zdalnych platform cyfrowych. W internetowej przestrzeni znakomicie odnalazł się w zespół wokalny DIAMENTY, który za pośrednictwem platformy „Zoom“, po powrocie z Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, regularnie zasiadał wraz z trenerami (Łukaszem Reksem, Agą Brenzak) przed monitorami i kontynuował naukę. 
czytaj więcej

Zajęcia z grafiki i animacji poklatkowej

Pracownia Grafiki i Animacji Poklatkowej MDK w Elblągu zaprasza na zajęcia młodzieżowe z rysunku na tablecie graficznym oraz animacji 2D w technice poklatkowej od poniedziałku do czwartku w godz. 16:00 do 19:15.
czytaj więcej

Życzenia od prezydenta Elbląga z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

17 tys. uczniów elbląskich szkół rozpoczyna dziś nowy rok szkolny. Rok wyjątkowy z uwagi na panującą pandemię. Pomimo wielu obaw i niepokojów mamy jednak nadzieję, że będzie to dobry, bezpieczny czas zarówno dla uczniów, jak i rodziców i nauczycieli.  Prezydent Elbląga Witold Wróblewski życzy wszystkim wszystkim nauczycielom i uczniom zdrowia i samych sukcesów. Dziękuje również dyrektorom i nauczycielom za przygotowanie placówek do bezpiecznego przyjęcia uczniów w szkolnych progach.
czytaj więcej

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom, uczniom, studentom, rodzicom, nauczycielom i wykładowcom. Życzymy Wam pasji do poznawania i uczenia się, radości z przekazywania wiedzy i dzielenia się nią!
czytaj więcej

Rekrutacja na zajęcia w MDK w Elblągu. Rok szkolny 2020/2021

15 czerwca 2020 r. rozpoczęliśmy rekrutację do naszych pracowni. Jej pierwszy etap potrwa do 15 sierpnia. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w dniach 24 sierpnia – 14 września bieżącego roku. W dniu 14 września w godz. od 14.00 do 19.00 odbędą się przesłuchania celem naborudo Pracowni Wokalnej MDK w Elblągu (Elbląskie Diamenty – trzy grupy wiekowe).   Poniżej publikujemy uniwersalny wniosek o przyjęcie kandydata na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu w roku szkolnym 2020/2021.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10157 158 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl