tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Wystawa pracowni plastycznych

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu zaprasza na wernisaż wystawy z dwóch młodzieżowych pracowni plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu działających pod kierunkiem Andrzeja Sywuli, Piotra Romanowskiego i Mariusza Owczarka. Wernisaż odbędzie się w piątek 16 lutego o godzinie 17:00 w Galerii na Wyspie.
czytaj więcej

Malowanie światłem w klubie multimedialnym

Malowanie światłem to kreatywna technika fotograficzna, która bazuje na długich czasach naświetlania i punktowym źródle światła. Efekty pracy w Klubie multimedialnym u Pana Tomasza Wyrwasa na zdjęciach
czytaj więcej

Drugi tydzień ferii rozpoczęty

Rozpoczęliśmy drugi tydzień ferii. Zajęcia cieszą się wśród dzieci i młodzieży dużą popularnością. Nie ma czasu na nudę w MDK.
czytaj więcej

Pierwszy tydzień ferii w MDK za nami

Bardzo dużo dzieci i młodzieży odwiedziło nas w pierwszym tygodniu ferii. Przed nami kolejny pracowity tydzień. Zapraszamy serdecznie...
czytaj więcej

Świętujemy zdobycie Nagrody Prezydenta Elblaga

Tortem uczciliśmy zdobycie Nagrody Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego w kategorii kultura i sztuka przez zespół Szalone i Szalone Małolaty.
czytaj więcej

Elblążanie z Młodzieżowego Domu Kultury z pracowni wokalnej pani Katarzyny Panicz na scenie The Voice Kids

W sobotnim odcinku „The Voice Kids” wystąpili wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury: Maksymilian Więckowski i Gabrysia Piotrowska z pracowni wokalnej pani Katarzyny Panicz. Są członkami zespołu Szalone Małolaty. Młodzi elblążanie podczas programu z dumą wspominali swoje miasto. Młodzi wokaliści zachwycili jurorów muzycznego show. Gabrysia podbiła serce wszystkich i wzruszyła do łez. Maks został dostrzeżony jako najbardziej profesjonalny wykonawca. Odniosły ogromne sukcesy. W trakcie występu Gabrysi i Maksa odwróciły się trzy jurorskie fotele.
czytaj więcej

Przedstawiciele MDK w Voice of Kids

Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek The Voice of Kids. Tym razem w na scenie zobaczymy wychowanków pracowni wokalnej Pani Katarzyny Panicz Młodzieżowego Domu Kultury - Maksymiliana Więckowskiego i Gabrysię Piotrowską.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10108 109 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005