tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Uczestnicy Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK przygotowali ozdoby wielkanocne

Zgodnie z tradycją uczestnicy Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej MDK przygotowali różnorodne ozdoby wielkanocne. Zobaczcie zdjęcia.
czytaj więcej

Piosenka o Piekarczyku w wykonaniu zespołu wokalnego MDK w Elblągu (+ wideo)

8 marca 2021 r. w naszym mieście zainaugurowane zostały obchody Roku Piekarczyka, upamiętniające postać młodego czeladnika piekarskiego, który (według lokalnej legendy) przed 500 laty obronił miasto przed Krzyżakami. Z tej okazji zespół wokalny MDK w Elblągu (Wojtas Team) przygotował okolicznościową piosenkę. Muzykę i słowa napisał nasz nauczyciel Wojciech Karpiński. 
czytaj więcej

W MDK powstaje animacja nawiązująca do legendy o elbląskim Piekarczyku (zobacz zdjęcia)

W Pracowni Grafiki i Animacji Poklatkowej Młodzieżowegp Domu Kultury w Elblągu, pod kierunkiem naszego nauczyciela Mariusza Owczarka, powstaje animacja, która nawiązuje do legendy o elbląskim Piekarczyku.
czytaj więcej

Legenda o Piekarczyku opowiedziana przez dzieci (+ wideo)

Nauczyciele MDK w Elblągu wzięli udział w tworzeniu filmu prezentującego legendę o Piekarczyku widzianą oczyma dzieci z elbląskich przedszkoli. W filmie udział wzięli Rafał Wawrzyk (pacownia gitary klasycznej), Marcin Skotnicki (pracownia muzyki dawnej) oraz Wojciech Karpiński (teatr muzyczny). Wystąpiły również dzieci z sekcji teatralnej MDK w Elblągu: Juia Bączkiewicz o Jakub Kłosiński. 
czytaj więcej

Konkurs Piosenki „Z Piekarczykiem za Pan Brat”

Popularyzujemy wiedzę o historii Elbląga. Ogłaszamy nowy konkurs muzyczny MDK w Elblągu,który jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 15 lat (cztery kategorie wiekowe).
czytaj więcej

Zosia Zelonka (Diamenty MDK w Elblągu) śpiewa „Piosenkę księżycową” (+ wideo)

Zosia Zelonka na co dzień śpiewa w zespole wokalnym Diamenty, który funkcjonuje przy MDK w Elblągu. Śpiewa coraz lepiej, o czym możecie się przekonać słuchając jej wykonania „Piosenki księżycowej”.
czytaj więcej

Nowy konkurs plastyczny MDK w Elblągu

Popularyzujemy wiedzę o historii Elbląga. Ogłaszamy nowy konkurs plastyczny MDK w Elblągu,który jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 15 lat (trzy kategorie wiekowe).
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10160 161 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl