tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Mikołaja przygoda ze sztuką

Nie jest typem urodzonego rysownika z ogromnym talentem. Wszystko, do czego doszedł, to efekt jego ciężkiej pracy. Teraz jest studentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie studiuje architekturę wnętrz.  - To był mój jedyny pomysł na siebie – tak o swojej drodze mówi Mikołaj Drop, wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury. W czwartek, 9 lutego o godz. 17, w Galerii na Wyspie, pokaże swoje prace. 
czytaj więcej

Wytęż umysł w słusznej sprawie

Młodzieżowy Dom Kultury, wspólnie z Klubem Szachowym "Start", zaprasza na V Otwarty Turniej Szachowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - XXV Finał. Impreza odbędzie się w budynku przy ul. Warszawskiej 51 w niedzielę, 15 stycznia, od godz. 11 do ok. godz. 14. 
czytaj więcej

Zima wcale nie taka zła

Ma nie tylko odcienie bieli, ale i niebieskości, zieleni, ale i bieli oraz czerni. Zima w oczach wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury mieni się wieloma barwami, co widać na ich pracach. Można je oglądać w Ratuszu Staromiejskim.   
czytaj więcej

To będzie wyjątkowy, styczniowy wieczór!

Zdobywają najwyższe laury na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, a ich występy na długo zapadają w pamięci. Tym razem Szalone i Szalone Małolaty, zespoły wokalne z Młodzieżowego Domu Kultury, a także wokaliści głogowskiego Studia Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury zabiorą publikę w magiczny świat piosenek świątecznych. Nie będzie to jednak typowy koncert, a znacznie więcej!
czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym, Nowym 2017 Roku! Życzymy spełnienia, uśmiechu i radości. Wierzymy, że nadchodzący rok będzie pełen pomyślności i przychylności dla każdego. 
czytaj więcej

MDK w lokalnej telewizji

Telewizja Truso zrealizowała spot, w ramach kampanii społecznej "Kultura w sieci". I my dołożyliśmy swoją cegiełkę - nasi wychowankowie zagrali w nim. Sami zobaczcie, co z tego wyszło. 
czytaj więcej

Wesołych Świąt!

"Tam dom Twój, gdzie serce Twoje" - tak mówi pewne słynne powiedzenie. Przychylamy się do tej sentencji i głęboko wierzymy, że część waszych serc zostaje w naszym Domu, Młodzieżowym Domu Kultury. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim radości i rodzinnego ciepła, wiele uśmiechu, samych dobrych chwil. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1079 80 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005