tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

One zostały nagrodzone

Trzy młode plastyczki, podopieczne Katarzyny Smeji - Skulimowskiej, zostały nagrodzone w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Niech żyje Rock n' Roll", który swoje korzenie ma w Sopocie. Ich prace zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach - dwa pierwsze i jedno trzecie.
czytaj więcej

Zaduszki Jazzowe za nami

Ci młodsi dopiero zaczynają przygodę z muzyką, ale już należały im się brawa, za energię i pasję do muzyki. Ci starsi oczarowali publikę znakomitymi wykonaniami. Za nami XII Zaduszki Jazzowe, w których udział wzięli wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury, a także zaproszeni goście. 
czytaj więcej

Na rockowy pędzel

Czy można sportretować polskiego rocka? Jak opowiedzieć o twórczości Marka Piekarczyka, lidera zespołu TSA? Jakie barwy i odcienie mają piosenki oraz postacie związane z zespołem Kombi? Młodzi plastycy z Młodzieżowego Domu Kultury podjęli wyzwanie i wystartowali w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Niech żyje Rock n' Roll", który swoje korzenie ma w Sopocie.
czytaj więcej

Byliśmy częścią Święta Niepodległości

Graliśmy, śpiewaliśmy, tańczyliśmy, recytowaliśmy i malowaliśmy. Dla elblążan i razem z nimi. Nasi wychowankowie oraz ich instruktorzy włączyli się w miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości. Byliśmy zarówno na placu Jagiellończyka, gdzie prezentowaliśmy efekty wielu tygodni pracy, jak i na koncercie Radosna Niepodległość w hali przy ul. Grunwaldzkiej. 
czytaj więcej

Cielesność według Karoliny Kardas

Zajmuje się malarstwem, tworzy krótkie formy wideo i instalacje site – specific, czyli takie, które są ściśle powiązane z daną przestrzenią. Jej prace wystawiane były w Niemczech, w Rosji oraz w Estonii, a także w Galerii El, podczas dwóch ostatnich edycji Salonu Elbląskiego. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Karoliny Kardas, który odbędzie się 24 listopada o godz. 17 w Galerii na Wyspie przy ul. Warszawskiej 51.  
czytaj więcej

Młodzież w radiu

W poniedziałek, 7 listopada, uczestnicy kółka dziennikarskiego w MDK-u odwiedzili Radio Eska Elbląg. Spotkanie poprowadził Krzysztof Jaworski, jeden z dziennikarzy radiowych. Młodzież miała okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego zawodu. 
czytaj więcej

Barwy lasu w pracach młodych plastyków

Czerń i biel, ale i pełna paleta kolorów jesieni. Z jednej strony precyzyjnie odzwierciedlona rzeczywistość, z innej luźne nawiązanie do niej. Wszystkie łączy wrażliwość na otaczający świat, wszystkie są wyjątkowe. Młodzi plastycy, podopieczni Katarzyny Smeji – Skulimowskiej, wysłali swoje prace do Kalisza Pomorskiego na XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Barwy Lasu".  
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1076 77 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005