tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Koncert charytatywny

Jest nam ogromnie miło, że zapoczątkowaliśmy cykl imprez kulturalnych przyświecających tak szczytnemu celowi jakim jest zbiórka funduszy służących wsparciu Ani w jej zmaganiu z ciężką chorobą. Mamy nadzieję, Aniu że choć trochę oderwałaś się od codziennych trosk i trzymamy kciuki!. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnych imprezach.
czytaj więcej

Wystawa Mikołaja Dropa

W czwartek, 9 lutego o godz. 17, w Galerii na Wyspie, pokazał swoje prace wychowanek Pana Andrzeja Sywuli: Mikołaj Drop - student Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, Wydziału Architektury Wnętrz. Wszystko, do czego doszedł, to efekt jego ciężkiej pracy i talentu. Efekty jego pracy są imponujące. Wystawę będzie można oglądać jeszcze przez dwa tygodnie w Galerii na Wyspie. Serdecznie  zapraszamy.
czytaj więcej

Koncert charytatywny

Drodzy Elblążanie. 10 lutego o godz.18.oo w Sali Widowiskowej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży Szalone Małolaty. Chcemy pomóc Pani Annie Konefał, młodej elblążance, matce dwojga małych dzieci, która mierzy się z ciężką chorobą nowotworową.
czytaj więcej

Pomóżmy Ani Konefał wygrać!

Ania Konefał to dzielna, mądra i piękna kobieta, mama i żona, nauczycielka. Zaatakował ją rak, wyjątkowo złośliwy i wredny. Ale Ania to waleczna osoba, a my możemy jej w tej walce pomóc. Jak? Wystarczy połączyć przyjemne z pożytecznym i przyjść na koncert naszych Szalonych Małolat albo Tomka Steńczyka. Albo na oba. 
czytaj więcej

Drugi tydzień ferii w MDK

Zajęcia plastyczne, muzyczne, świat łamigłówek i zagadek, zajęcia językowe czy dziennikarskie, spotkania z maluchami... Ci, którzy odwiedzili nas w drugim tygodniu ferii nie mogli narzekać na nudę. Niektórzy zostawali z nami przez cały dzień, inni wybierali konkretne godziny i konkretne zajęcia. Każdy dobrze się bawił. Sami zobaczcie, co się u nas działo. 
czytaj więcej

Mikołaja przygoda ze sztuką

Nie jest typem urodzonego rysownika z ogromnym talentem. Wszystko, do czego doszedł, to efekt jego ciężkiej pracy. Teraz jest studentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie studiuje architekturę wnętrz.  - To był mój jedyny pomysł na siebie – tak o swojej drodze mówi Mikołaj Drop, wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury. W czwartek, 9 lutego o godz. 17, w Galerii na Wyspie, pokaże swoje prace. 
czytaj więcej

Pierwszy tydzień ferii w MDK

Wolne od nauki dni to czas, w którym dzieci i młodzież mogą nie tylko odpocząć, ale poprzez zabawę rozwijać swoje zainteresowania. To moment, w którym bardzo często rodzą się pasje, takie na całe życie. To chwila pożytecznego relaksu. W Młodzieżowym Domu Kultury nie ma czasu na nudę, dlatego nam pierwszy tydzień ferii minął bardzo szybko.  
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1082 83 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005