tel: 55 625 82 11

emial: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Gratulacje dla naszych absolwentek!

Z wielką radością informujemy, iż w tegorocznej edycji 28 Salonu Elbląskiego, zorganizowanego przez Galerię El w Elblągu, możemy obejrzeć prace naszych byłych wychowanek, obecnie studiujących na Akademiach Sztuk Pięknych. Po raz pierwszy zaprezentowały swoje prace: Anna Gawron, Karolina Kardas i Marta Tyszkowska.   Z dumą przyglądamy się działalności artystycznej Marty Tyszkowskiej, studentce ASP w Krakowie, która zajęła I miejsce na XXV Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej Color Art 2015.   Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za przyszłość młodych artystek.
czytaj więcej

Wakacje czas zacząć!

Kochani, kolejny rok ciężkiej pracy za nami. Od jutra - czas lenistwa, wypoczynku, szaleństwa i zabawy. Tylko nie zapominajcie o rozsądku!! Dziękując wszystkim uczestnikom zajęć za kolejny wspaniały rok spędzony z nami, życzymy wesołych i słonecznych wakacji, uśmiechów bez liku i przyjemnego wypoczynku:) Do zobaczenia we wrześniu, czekamy na WAS!
czytaj więcej

Informacja dla sekcji rytmiczno - tanecznej

W poniedziałek 22 czerwca 2015 r. w MDK-u przy ul. Warszawskiej odbędzie się od 15.30 do 16.30 próba generalna dla wszystkich grup Pani Małgosi Wiczenbach.  
czytaj więcej

Młodzi, zbuntowani i utalentowani poeci

Wczoraj, 18 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury Na Wyspie odbyło się podsumowanie VIII Miejskiego Konkursu Poetyckiego dla Młodzieży "Buntuję się, więc jestem...". Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 11 zestawów konkursowych, w tym 4 z poziomu gimnazjalnego i 7 z poziomu ponadgimnazjalnego.
czytaj więcej

XV Elbląg Przyjazny Środowisku

Wczoraj, 18 czerwca w MDK Na Wyspie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom XV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Elbląg Przyjazny Środowisku”.
czytaj więcej

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA DNI MUZYKI DAWNEJ :) :) :)

Już 21 czerwca w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu odbędzie się Koncert Galowy Dni Muzyki Dawnej, na który serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów ;)
czytaj więcej

Koncert galowy MDK

Dużymi krokami, ku uciesze wszystkich uczniów zapewne, zbliżają się wakacje.  Również w Młodzieżowym  Domu Kultury dobiegają końca zajęcia, na które uczęszczają dzieci i młodzież, aby rozwijać swoje pasje i talenty.  
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1055 56 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005