tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Półkolonie w MDK w Elblągu. Trwają zapisy!

Trwają zapisy na wakacyjne półkolonie z wyżywieniem, które odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu w dniach od 26 lipca do 6 sierpnia 2021 r. Opłata: 150 zł. Rodzice, którzy są zainteresowani uczestnictwem swojego dziecka w półkolonii, powinni zgłosić się do naszego sekretariatu przy ul. Gen. Józefa Bema 37, gdzie otrzymają do wypełnienia kartę zgłoszenia dziecka na półkolonię (będzie potrzebny PESEL dziecka).
czytaj więcej

Wakacje z MDK w Elblągu. Część pierwsza już 19 czerwca

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu przygotował na wakacyjne weekendy cykl różnorodnych wydarzeń dla mieszkańców miasta. Startujemy już 19 czerwca o godz. 14:00. Elblążanie będą mieli do wyboru dwie atrakcje kulturalne.
czytaj więcej

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Kochani wychowankowie MDK i uczniowie. Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo, dużo zdrowia, uśmiechu, twórczego rozwoju i spełnienia Waszych marzeń. Dyrekcja i Pracownicy Młodzieżowego domu Kultury w Elblągu.
czytaj więcej

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Piekarczyk. 500 lat Elbląskiej Legendy”

8 marca 2021 roku minęło dokładnie 500 lat od legendarnego wydarzenia, które miało miejsce w naszym mieście. Jak mówi legenda, 8 marca 1521 roku dzielny Piekarczyk przeciął linę podtzymującą bramę i tym samym uniemożliwił Krzyżakom zdobycie Elbląga. To wiekopomne wydarzenie przypomina dziś pomnik Piekarczyka, który stoi przed Bramą Targową.    Chcąc dodatkowo upamiętnić rocznicę wydarzenia, które miało miejsce przed pięciuset laty Prezydent Elbląga Witold Wróblewski, przy współudziale Młodzieżowego Dom Kultury w Elblągu, zorganizował konkurs plastyczny „Piekarczyk. 500 lat Elbląskiej Legendy”. 
czytaj więcej

Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK. Życzenia z okazji Dnia Matki

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki życzy Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK.
czytaj więcej

Wiosenne zajęcia w modelarni MDK w Elblągu

Bardzo interesujące zajęcia są organizowane w modelarni MDK przy ul. Warszawskiej 51 (nauczyciel: Leszek Kapczyński). Powstają tam nie tylko samoloty, ale różnorodne konstrukcje, które stanowią odwzorowanie otaczającej nas rzeczywistości. Zobaczcie sami.
czytaj więcej

Sukces Zespołu Muzyki Dawnej MDK w Elblągu Il Vento Musicale!

Sukces Zespołu Muzyki Dawnej MDK w Elblągu Il Vento Musicale (nauczyciele-opiekuni: Ryszard i Marcin Skotniccy)! SREBRNA HARFA EOLA (w kategorii "Zespoły instrumentalne") dla Zespołu Muzyki Dawnej Il Vento Musicale z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu na zakończonym w dniu 25 kwietnia 2021 r. 43. Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej "Schola Cantorum" w Kaliszu (pierwszy raz w historii w formie zdalnej).
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10160 161 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl