tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Wystawa młodych artystów

  W Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej 16/20 otwarta została wystawa prac plastycznych, których autorami są młodzi artyści, uczęszczający na zajęcia  do Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Prezentowane dzieła powstały w pracowni plastycznej MDK, mieszczącej się na Wyspie Spichrzów (ul. Warszawska 51), pod kierunkiem Katarzyny Smeji-Skulimowskiej . 
czytaj więcej

Wystawa fotografii Wiktora Piskorza w Galerii "Na Wyspie"

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu serdecznie zaprasza na kolejną wystawę, której  wernisaż odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia br. o godz. 17.00, w Galerii„Na Wyspie” (budynek MDK przy ul. Warszawskiej 51). Tym razem będzie to fotografia Wiktora Piskorza.
czytaj więcej

Dbam o swoje bezpieczeństwo - II edycja

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu serdecznie zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w II edycji Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”.
czytaj więcej

Informacja dla uczestników Akademii Malucha

Zajęcia w Akademii Malucha z dnia 17 kwietnia (wtorek) zostają przełożone na środę, 18 kwietnia godz. 10.30. Zmiana jest jednorazowa, spowodowana organizacją konkursu "Ośmiu Wspaniałych" właśnie we wtorek. Za utrudnienia przepraszamy.
czytaj więcej

Kolejna edycja "Ośmiu Wspaniałych"

17 kwietnia (wtorek)  o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu przy ul. Bema 37, odbędzie się uroczysta Gala XIV Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Podczas uroczystości elblążanie dowiedzą się, kto został tegorocznym laureatem.
czytaj więcej

Miasto przyjazne środowisku

W tym roku odbędzie się już dwunasta  edycja konkursu plastycznego „ Elbląg przyjazny środowisku”, który propaguje edukację ekologiczną wśród dzieci i młodzieży. Realizatorami tego programu są: Młodzieżowy Dom Kultury oraz Departament Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM w Elblągu.
czytaj więcej

Brawo, Alu!

Z radością informujemy, że wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, Alicja Piątek zdobyła III miejsce w XVI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie? w kategorii piosenka poetycka.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl