tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Ferie zimowe w MDK. Wszystkie pracownie żyją na podwyższonych obrotach

Ferie zimowe to czas, w którynm wszystkie pracownie Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu żyją na podwyższonych obrotach. Spektrum prowadzonych zajęć jest bardzo szerokie, co można sprawdzić w harmonogramie. Pozostały jeszcze dwa dni. Zapraszamy do naszych dwóch budynków, zlokalizowanych przy ul. Bema 37 i Warszawskiej 51 (na Wyspie Spichrzów  muzeum, vis-à-vis po drugiej stronie rzeki). 
czytaj więcej

Ferie zimowe. Zajęcia w modelarni

W Młodzieżowym Domu Kultury na Wyspie Spichrzów (ul. Warszawska 51) w czasie ferii zimowych odbywały się zajęcia w modelarni. Dzieci pod opieką instruktora Leszka Kapczyńskiego tworzyły m.in. modele latające. Była świetna zabawa. Szkoda że nie byłaś / byłeś.... Masz szansę. Zapraszamy po feriach na zajęcia w modelarni w każdy wtorek po południu do MDK przy ul. Warszawskiej 51.
czytaj więcej

MDK prowadziło zajęcia feryjne dla dzieci z niepełnosprawnością

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu jest otwarty na dzieci z niepełnosprawnością. W czasie ferii zimowych w organizowanych przez nas zajęciach uczestniczyły dzieci niepełnosprawne z placówki Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną wraz z Panią Ewą Karnowską – nauczycielem i terapeutą z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Elblągu.
czytaj więcej

Zajęcia dziennikarskie: wywiad z właścicielem Restauracji Neapolitańskiej Ciao Bella

23 stycznia, w ramach zajęć dziennikarskich (instruktor Marcin Mongiałło), odwiedziliśmy Restaurację Neapolitańską Ciao Bella przy ul. Wigilijnej, gdzie zjedliśmy prawdziwie włoską pyszną pizzę, a następnie przeprowadziliśmy interesujący wywiad z właścicielami - panem Danielem i panią Natalią. Okazało się, że pan Daniel ma bardzo duże doświadczenie w gastronomii (pracował nawet w odległej Islandii). Otworzenie własnej restauracji było niejako naturalną decyzją, do które dojrzewał przez lata. Warto dodać, że restauracja powstała bardzo niedawno. Można tu zjeść nie tylko pizzę. Właściciele przygotowali szeroką ofertę dań z makaronów. Polecamy to miejsce!
czytaj więcej

Dzień Dziadka w MDK

22 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury (przy ul. Warszawskiej 51) dzieci z Pracowni tańca ludowego  i rytmiki (instruktorka: Małgorzata Wiczenbach) dały pokaz z okazji Dnia Dziadka. Zatańczyly m.in. krakowiaka. Na pianinie na żywo akompaniował pan Ryszard Skotnicki.  Była to nauka połączona z zabawą, a jednoczesnie wspaniały sposób spędzenia wolnego czasu. W końcu mamy ferie!
czytaj więcej

Zmiana w planie pracy pracowni MDK Szymona Zuehlke

Uwaga! Tymczasowa zmiana w planie pracy pracowni MDK Szymona Zuehlke (nauka gry na saksofonie i pianinie). Zajęcia feryjne w poniedziałek, wtorek i środę (w dniach od 20 do 22 stycznia 2020 r.) nie odbędą się z przyczyn od nas niezależnych. Przepraszamy!
czytaj więcej

Ferie zimowe. Rytmika, taniec i świetna zabawa w MDK na Wyspie

Rozpoczęły sie ferie zimowe w MDK. Nasze pracownie otwierają w tym czasie swoje podwoje dla dzieci. W pracowni "Tańca ludowego i rytmiki", prowadzonej przez panią Małgorzatę Wiczenbach (ul. Warszawska 51) odbywają się bardzo rozwijające zajęcia z rytmiki oraz tańca. To doskonała okazja do świetnej zabawy! Poniżej znajdziecie harmonogram zajęć.
czytaj więcej

« poprzednia 1 210 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20157 158 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl