tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Brązowy medal dla Gracjana!

W sobotę, 21 kwietnia na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Działdowie, odbyły się III Mistrzostwa Przedszkolaków w Szachach na 2012 r. do lat 7.
czytaj więcej

Zawody balonowe 2012 r.

15 kwietnia w Elblągu na terenie Aeroklubu odbyły się zawody balonów na ogrzane powietrze GORDON BENETTA. Wzięły w nich udział modelarnie działające na terenie miasta i gminy, w tym również modelarnia szkutniczo-lotnicza z Młodzieżowego Domu Kultury oraz dzieci i młodzież  niezrzeszona.
czytaj więcej

Nasi laureaci OKR

I znów mamy czym się chwalić!! Pięciu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury zostało laureatami 57. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. A są nimi: Astrid Jarosławska, Paulina Anikiej, Karolina Dziąbkowska, Katarzyna Wisiecka i Patryk Pastewski. Wszyscy uczęszczają na zajęcia do Mini Studia Gier Dramatycznych, które prowadzi Dyrektor MDK-u Nina Dziwniel - Stępka.
czytaj więcej

Wystawa młodych artystów

  W Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej 16/20 otwarta została wystawa prac plastycznych, których autorami są młodzi artyści, uczęszczający na zajęcia  do Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Prezentowane dzieła powstały w pracowni plastycznej MDK, mieszczącej się na Wyspie Spichrzów (ul. Warszawska 51), pod kierunkiem Katarzyny Smeji-Skulimowskiej . 
czytaj więcej

Wystawa fotografii Wiktora Piskorza w Galerii "Na Wyspie"

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu serdecznie zaprasza na kolejną wystawę, której  wernisaż odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia br. o godz. 17.00, w Galerii„Na Wyspie” (budynek MDK przy ul. Warszawskiej 51). Tym razem będzie to fotografia Wiktora Piskorza.
czytaj więcej

Dbam o swoje bezpieczeństwo - II edycja

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu serdecznie zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w II edycji Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”.
czytaj więcej

Informacja dla uczestników Akademii Malucha

Zajęcia w Akademii Malucha z dnia 17 kwietnia (wtorek) zostają przełożone na środę, 18 kwietnia godz. 10.30. Zmiana jest jednorazowa, spowodowana organizacją konkursu "Ośmiu Wspaniałych" właśnie we wtorek. Za utrudnienia przepraszamy.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl