tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Ida Rydel z MDK w Elblągu z nominacją do najbardziej prestiżowego festiwalu dziecięcego w Europie!

Ida Rydel z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu zakwalifikowała się do finału 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie! Gratulujemy! W czerwcu 2020 r. Ida powalczy o najwyższe laury.
czytaj więcej

Duet z MDK w Elblągu z nominacją do najbardziej prestiżowego festiwalu dziecięcego w Europie!

W Koninie trwają Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających, które stanowią nominacje do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Za nami trzeci dzień konkursowych zmagań, które rozpoczęły się 5, a zakończą 8 marca (w niedzielę). Nominacje do 41. MDFPiT w kategorii solistów i duetów z najstarszej kategorii wiekowej wywalczyło 36 wykonawców i duetów (na 156 wykonawców, którzy zaprezentowali się przed jury) z całej Europy. W gronie wyróżnionych artystów, którzy otrzymali nominację, znalazł się duet z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu w składzie Zosia Zelonka i Wiktoria Smoleńska (15, 16 lat). Dziewczyny REWELACYJNIE wykonały piosenkę „Creep” z repertuaru grupy Radiohead.
czytaj więcej

Kolejny wielki sukces Huberta Sartanowicza z MDK w Elblągu. Wystąpi na najbardziej prestiżowym festiwalu dziecięcym w Europie!

W Koninie trwają Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających, które stanowią nominacje do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Za nami drugi dzień konkursowych zmagań, które rozpoczęły się 5, a zakończą 8 marca. Nominacje do 41. MDFPiT w kategorii wiekowej 9–11 lat otrzymało 16 młodych wykonawców, w tym 13 z Polski oraz 3 z zagranicy. W niewielkim gronie wyróżnionych znalazł się Hubert Sartanowicz, reprezentujący nasze miasto oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. To kolejny wielki sukces tego młodego wokalisty.
czytaj więcej

Swietłana Boguska wystąpi na najbardziej prestiżowym festiwalu dziecięcym w Europie!

13-letnia Swietłana Boguska od lat uczęszcza na zajęcia wokalne w MDK, gdzie śpiewa w zespole Małe Elbląskie Diamenty, szlifując swoje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Ponadto bierze lekcje śpiewu u Elizy Kaczmarczyk (to ona przygotowywała ją do solowego wystepu). 5 marca 2020 r. zakwalifikowała się do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. 
czytaj więcej

Srebrny medal mistrzostw Polski dla grupy tanecznej Mad Cat Crew z MDK!

W minioną sobotę, 29 lutego 2020 r., w Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Nowoczesnym "Żuławy Dance Project", w których wzieła udział grupa Mad Cat Crew z sekcji tańca street dance, działającej w ramach Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Nasze dziewczyny zajęły 2. miejsce w kategorii "Dancehall powyżej 15 lat". 
czytaj więcej

Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami. Poprowadziła warsztaty wokalne dla Elbląskich Diamentów

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku Karolina Adamiak Pruś to uznana dyrygentka, wokalistka, nauczycielka śpiewu, czynnie działająca na wielu scenach muzycznych. Na co dzień współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami. 2 marca 2020 r. poprowadziła warsztaty wokalne, w których wzięły udział dziewczyny z sekcji wokalnej Elbląskie Diamenty, działającej w ramach Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu.
czytaj więcej

Kolejny wielki talent z MDK w Elblągu. Hubert Sartanowicz będzie występować na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni!

Niespełna 9-letni Hubert Sartanowicz, wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu i uczeń Szkoły Podstawowej nr 19, będzie występować w musicalu „Piotruś Pan” na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni! Na co dzień jest czlonkiem zespołu wokalnego „Elbląskie Diamenty”, który funkcjonuje przy MDK w Elblągu (uczęszcza do najmłodszej grupy). Castingi przeprowadzone 2 marca 2020 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni pod okiem słynnego Janusza Józefowicza obejmowały dwie role – Piotrusia Pana oraz Zagubionych chłopców. Hubert startował w dwóch wymienionych przesłuchaniach, ale do pierwszej z wymienionych ról był jeszcze trochę za mały.
czytaj więcej

« poprzednia 1 26 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16156 157 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl