tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Niech te Święta napełnią Was wszystkich nadzieją, spokojem i wiarą. Trzymajmy się razem w tych trudnych chwilach i pamiętajmy, że nadzieja i miłość są większa niż zwątpienie i śmierć. 
czytaj więcej

Uwaga! Zmiana w regulaminie konkursu „Pokaż swój talent online” MDK w Elblągu

Około 2 tygodnie temu Mlodzieżowy Dom Kultury w Elblągu ogłosił konkurs pod nazwą: „Pokaż swój talent online”. W dniu dzisiejszym (9 kwietnia 2020 r.) wprowadzamy niewielką zmianę w regulaminie. Dział III (dotyczący wwarunków uczestnictwa) pkt 1. brzmi odtąd: "Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz wyższych z miasta Elblaga i okolic."
czytaj więcej

Kącik technik efektywnego uczenia się MDK w Elblągu. Łamigłówka nr 4

Dzisiaj również kontynuujemy  zabawę z kostkami do gry. Oto sześć ścianek standardowej różowej kostki do gry:      
czytaj więcej

Łamigłówki 1,2 i 3. Rozwiązania

Podaję odpowiedzi do łamigłówek,które opublikowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Mam nadzieję, że fajnie się bawiliście, no a przy okazji ćwiczyliście swój mózg. Już wkrótce kolejna porcja zagadek. Tym razem będziemy ćwiczyć inne zdolności poznawcze. Tymczasem sprawdźcie swoje wyniki. Agata Ciesielska, kącik edfektywnego uczenia się MDK w Elblągu.
czytaj więcej

Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK. Wspaniałe ozdoby wielkanocne wykonane przez Marzenę

W tym roku Niedziela Palmowa przypada w dniu 5 kwietnia. Z tej okazji prezentujemy Wam wspaniałe ozdoby oraz palmę wielkanocną, wykonane przez Marzenę z Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej Młodzieżowego Domu Kultury (MDK) w Elblągu. Klub prowadzi nasza wspaniała nauczycielka Grażyna Kacprzak. Marzenka bardzo lubi prace ręczne, uwielbia haftować...
czytaj więcej

Edukacja taneczna w MDK w Elblągu. Polonez

Pierwszym tańcem  narodowym prezentowanym w edukacji tanecznej na stronie MDK w Elblągu był krakowiak. Dziś przybliżę kolejny polski taniec narodowy. Nazwa „polonez” prawdopodobnie  pojawiła się w latach trzydziestych XVIII wieku, jako spolszczenie francuskiego polonaise – czyli polski (związany z Polską). 
czytaj więcej

Warsztaty gitarowe (cz. 2)

Cały czas doskonalimy w sieci (online) technikę i umiejętności gry na gitarze oraz kontynuujemy pracę nad utworami, których wykonanie już trenujemy od pewnego czasu. Poniżej ćwiczenia dla grupy początkującej, które wykonujemy jako tzw. rozgrzewkę.  Więcej materiałów już wkrótce.     Pracownia gitary klasycznej MDK w Elblągu
czytaj więcej

« poprzednia 1 26 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16159 160 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl