tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Formacje taneczne dancehall z MDK w Elblągu dają pokazy. Zapraszamy na zajęcia!

Przy Młodzieżowym Domu Kultury działają formacje taneczne dancehall, które w minionym miesiącu dały pokazy podczas studniówki Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Wszyscy zainteresowani treningiem tańca nowoczesnego mają do wyboru dwie grupy taneczne: grupę podstawową "Dancehall Gyals" oraz grupę zaawansowaną "Mad Cat Crew". Zajęcia (dwie grupy) pod okiem instruktorki Ingi Michałowskiej odbywają się w poniedziałki (w godz. 17.45 - 20.00), wtorki (w godz. 18.00 - 20.15) oraz w środy (w godz. 17.45 - 20.05). 
czytaj więcej

Zespół Il Vento Musicale przed 42. Ogólnopolskim Festiwalem Muzyki Dawnej „Schola Cantorum”

Zespół muzyki dawnej Il Vento Musicale z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przygotowuje się do występu na 42. Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej „Schola Cantorum” w Kaliszu. W poniedziałek, 27 stycznia 2020 r., muzycy dali koncert w Filii nr 5 „Kostka” Biblioteki Elbląskiej (na osiedlu Zawada), gdzie zagrali program, który przygotowali w związku z festiwalowym występem. Nasi muzycy wystąpią już 7 lutego (w piątek) w Galerii Refektarz w Krotoszyńskim Ośrodku kultury. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.
czytaj więcej

Już wkrótce bal karnawałowy w MDK. Zapraszamy!

Zapraszamy na bal karnawałowy, który odbędzie się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema 37 w dniu 10 lutego 2020 r. (poniedziałek). Mile widziany strój karnawałowy! Spodziewamy się barwnych strojów, dobrej zabawy i uśmiechów na twarzach dzieci. Podczas balu wezmą one udział w zabawach tanecznych oraz konkursach. Do zobaczenia. Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

Ważna informacja! Zajęcia z rytmiki i tańca ludowego w MDK

Zajęcia z rytmiki i tańca ludowego w MDK (nauczyciel: Małgorzata Wiczenbach) w II semestrze rozpoczynają się w czwartek, 6 lutego 2020 r. (3 lutego w poniedziałek zajęcia się nie odbędą). Zajęcia dla dzieci będą odbywać się w poniedziałki i czwartki od godz. 16.00 do 18.00, natomiast dla młodzieży od godz. 18.00 do 19.00. 
czytaj więcej

Ferie w Klubie Multimedialnym

Ferie w Klubie Multimedialnym prowadzonym przez Tomasza Wyrwasa. Ćwiczyliśmy w studiu fotograficznym, by później zająć się obróbką w programie graficznym. Tak wyglądają efekty naszej pracy.
czytaj więcej

Ferie zimowe w MDK. Wszystkie pracownie żyją na podwyższonych obrotach

Ferie zimowe to czas, w którynm wszystkie pracownie Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu żyją na podwyższonych obrotach. Spektrum prowadzonych zajęć jest bardzo szerokie, co można sprawdzić w harmonogramie. Pozostały jeszcze dwa dni. Zapraszamy do naszych dwóch budynków, zlokalizowanych przy ul. Bema 37 i Warszawskiej 51 (na Wyspie Spichrzów  muzeum, vis-à-vis po drugiej stronie rzeki). 
czytaj więcej

Ferie zimowe. Zajęcia w modelarni

W Młodzieżowym Domu Kultury na Wyspie Spichrzów (ul. Warszawska 51) w czasie ferii zimowych odbywały się zajęcia w modelarni. Dzieci pod opieką instruktora Leszka Kapczyńskiego tworzyły m.in. modele latające. Była świetna zabawa. Szkoda że nie byłaś / byłeś.... Masz szansę. Zapraszamy po feriach na zajęcia w modelarni w każdy wtorek po południu do MDK przy ul. Warszawskiej 51.
czytaj więcej

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15152 153 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl