tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Zabawa Sylwestrowa

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zabawę Sylwestrową w MDK-u, która odbędzie się 31 grudnia 2018 roku w godzinach od 10 do 12 na ulicy Bema 37.
czytaj więcej

Oświadczenie

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury informuje, że zespoły Szalone i Szalone Małolaty z pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu są prowadzone przez nowych, pełnych pasji twórczej, utalentowanych nauczycieli - panią Agnieszkę Brenzak oraz pana Łukasza Reksa. Pani Katarzyna Panicz złożyła rezygnację z pracy w MDK. Prowadzenie zespołów zostało przejęte przez profesjonalnych instruktorów pracujących nad nowym repertuarem, ale ze "starym" składem zespołów. Wszystkie dziewczęta, które w tym roku zdobyły Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu w Koninie i Gdyni nadal rozwijają swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów wokalnych w MDK. Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Edyta Lichacz.
czytaj więcej

XXIV Przegląd Przedstawień Kolędniczych, Misteriów Bożonarodzeniowych, Jasełek oraz Szopek Noworocznych MDK 2019 r.

W zakładce Regulaminy prezentujemy regulamin XXIV Przeglądu Przedstawień Kolędniczych, Misteriów Bożonarodzeniowych, Jasełek oraz Szopek Noworocznych MDK 2019 r. Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2019 roku.
czytaj więcej

Zajęcia w modelarni

W pracowni Modelarni Pana Leszka Kapczyńskiego powstają nowe modele samolotów, statków, pomników✈️🚀⛵️🛠
czytaj więcej

Taneczne Mikołajki

W Mikołajki najmłodsi tancerze sekcji rytmiczno-tanecznej  zaprezentowali się  w Bibliotece Młodego Czytelnika "Bulaj" na Starym Mieście. Dzieci z radością i wdziękiem pokazały układ taneczny  złożony z trzech tańców opartych na marszu, krakowiaku i polce. Prezentacje młodych artystów bardzo podobały się zaproszonym gościom, którzy uśmiechali się i bili głośne brawa. Po występach dzieci razem ze swoimi rodzinami uczestniczyły w mikołajkowych atrakcjach na Starówce, a nasz najmłodszy tancerz Vincent  z siostrą Zuzią  pomagali nawet Panu Prezydentowi  w rozświetleniu miejskiej choinki. To był dzień bardzo radosny i  pełen atrakcji, nie tylko dla dzieci. :)
czytaj więcej

Tribute to Justin Timberlake

Nasi nauczyciele z pracowni wokalnej MDK ze swoimi wychowankami podczas koncertu ,Tribute to Justin Timberlake'' w Starym Maneżu - Centrum Kultury w Gdańsku.
czytaj więcej

Gala konkursów niepodległościowych

12 grudnia 2018 roku w kinie Orzeł odbędzie się uroczysta gala podsumowująca konkursy z okazji 100 lat niepodległości. Serdecznie zapraszamy.
czytaj więcej

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15133 134 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl