tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

XXI Gala Ośmiu Wspaniałych

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski ma zaszczyt zaprosić na XXI Galę Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych", która odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku o godz. 10 w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu, ul. Bema 37
czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.życzą: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji, obsługi i społeczność uczniowska MDK. Z okazji Świąt Wielkanocnych pracownia Animacji Poklatkowej prowadzona przez Mariusza Edwarda Owczarka przygotowała animację Wielkanoc 2019. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.
czytaj więcej

XXXV Mały Konkurs Recytatorski

Uwaga. Mały Konkurs Recytatorski zostaje przeniesiony na 28 maja 2019r.
czytaj więcej

Konkurs Fotograficzny „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w mojej miejscowości"

Miło nam poinformować, że Dominik Kutra uczęszczający na zajęcia Klubu Multimedialnego u Pana Tomasza Wyrwasa został Laureatem Konkursu Fotograficznego „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w mojej miejscowości". Przedmiotem konkursu było stworzenie krótkiego reportażu fotograficznego ujętego w formie prezentacji multimedialnej, ukazującego różnego rodzaju działania, wydarzenia, oficjalne obchody, itp. związane z uczczeniem Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
czytaj więcej

Elbląskie Święto Sportu

WSPANIAŁE WYSTĘPY dzieci i młodzieży z zespołów MDK z pracowni wokalnej Pani Agnieszki Brenzak i Pana Łukasza Reks uświetniły artystycznie Elbląskie Święto Sportu. Dziękujemy serdecznie dzieciom, młodzieży, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu Waszych występów, dziękujemy nauczycielom za to, że zaszczepiacie swoją pasje młodym ludziom i zaskakujecie nowymi utworami i pomysłami, dziękujemy również rodzicom za ogromną pomoc i wsparcie.
czytaj więcej

Wernisaż pracowni Modelarni

15 marca 2019 roku odbył się w Galerii na Wyspie wernisaż pracowni Modelarni prowadzonej przez pana Leszka Kapczyńskiego. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję zapoznać się z pracami wykonanymi przez młodych adeptów aktywności warsztatowej. Wystawę dodatkowo oprawiła pracami plastycznymi młodzieżowa pracownia plastyczna pod kierunkiem pana Zbigniewa Babińskiego.foto: Oliwia Brandt i Olaf Walczak (Klub Multimedialny MDK)
czytaj więcej

"The Voice of Ekonom"

Serdeczne gratulacje dla Zosi Zelonki za zajęcie pierwszego miejsca i Michaliny Józefowicz za miejsce trzecie oraz dla wszystkich naszych wychowanków MDK biorących udział w drugim Międzyszkolnym Przeglądzie Talentów "The Voice of Ekonom" w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Jesteśmy z Was dumni🏆😊 fot. Patryk Mamczyński
czytaj więcej

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15140 141 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl