tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Koncert Galowy Zespołów Wokalnych

W sobotę 15 czerwca odbył się cudowny Koncert Galowy w szkole muzycznej. Dzieci dały z siebie wszystko były wspaniałe. Dostarczyły widzom radości i wzruszeń. Dziękujemy z całego serca nauczycielom i rodzicom za wsparcie💞
czytaj więcej

XVII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej w Malborku

Zespół IL Vento Musicale wziął udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej Wspólne Dziedzictwo Kultury w Malborku. W programie m.in. przesłuchanie festiwalowe, korowód zakończony uroczystym powitaniem króla Kazimierza Jagiellończyka, koncert galowy laureatów festiwalu, koncert Rock-Opera i uroczysta msza święta. Na festiwalu zespół IL Vento Musicale otrzymał wyróżnienie.
czytaj więcej

Koncert Galowy Zespołów Wokalnych

Młodzieżowy Dom Kultury oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych zapraszają na Koncert Galowy Zespołów Wokalnych MDK pod kierunkiem Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa, który odbędzie się 15 czerwca (sobota) o godz. 18. Wstęp wolny.
czytaj więcej

Letnia dyskoteka

Po udanych występach czerwcowych najmłodsi tancerze bawili się na letniej dyskotece w MDK-u na Wyspie. Było  kolorowo i bardzo radośnie, a najwięcej uciechy sprawiły dzieciom bańki i błyszczące niespodzianki. Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci  do wspólnej  wakacyjnej zabawy  na  rytmice  i tańcach. Informacja o zajęciach będzie podana na stronie internetowej Małgorzata Wiczenbach - instruktorka  tańca i rytmiki. Foto: Tomasz Wyrwas
czytaj więcej

Grand Prix MDK w szachach

Zakończył się V cykl turniejów szachów szybkich o Grand Prix MDK w roku szkolnym 2018/19. W rozgrywkach udział wzięło ogółem 70 uczniów z 9 elbląskich szkół w wieku od 7 do 16 lat. W całorocznej klasyfikacji górą były dziewczęta.
czytaj więcej

Srebrny Aplauz w Koninie

Rozpiera NAS duma i szczęście Nasze SZALONE MAŁOLATY w KONINIE ZDOBYŁY SREBRNY APLAUZ!!! Sukces ogromny dzieci, nauczycieli, którzy zajęli się naszymi dziećmi od listopada, krótki czas, a tyle serca. Dzieci wystąpiły z nowym repertuarem, aranżacją, nie graną jeszcze w historii MDKu, nowa choreografia stworzona przez nauczycieli AGNIESZKĘ BRENZAK I ŁUKASZA REKSA i stroje ręcznie malowane po nocach przez panią Agnieszkę, wystąpiły wspaniale. Wsparcie rodziców było ogromne!!!. Ogromny sukces w pełni zasłużony!!!
czytaj więcej

Festyn Integracyjny na Starym Rynku

Nie mogło zabraknąć występów zespołów artystycznych z Młodzieżowego Domu Kultury podczas Festynu Integracyjnego na Starym Rynku podczas Obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Foto Marek Lewandowski (Dziennik Elbląski)
czytaj więcej

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15142 143 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl