tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Klatka po klatce - tak rodzi się animacja

Co może wyniknąć z mariażu plastyki i animacji? Wyłącznie coś dobrego. Tym bardziej, jeśli zaangażuje się w to uzdolniona młodzież oraz instruktorzy. Tak było i tym razem, a efekty możecie oglądać na naszej stronie. 
czytaj więcej

Blind Box i India dali czadu

W piątek (17 marca) w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się koncert, o którym było głośno na ulicach naszego miasta. Było naprawdę gorąco. Jeśli jesteście ciekawi jak przebiegała impreza, czytajcie dalej - relacjonuje Martyna Kolasa, uczestniczka zajęć dziennikarskich. 
czytaj więcej

W krainie muzyki dawnej

Jak brzmi epoka renesansu i baroku? Na to pytanie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 już poznali odpowiedź. Za nami koncert i warsztaty muzyki dawnej, które odbyły się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury. 
czytaj więcej

Na scenie dali z siebie wszystko

Pierwsza część XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego za nami. Odbyły się już przesłuchania uczniów klas I-III szkół podstawowych, pierwsze nagrody zostały rozdane. W recytatorskich zmaganiach udział wzięło 26 osób. 
czytaj więcej

Za kulisami widać więcej...

Dwa miesiące temu na deskach elbląskiego Teatru Sewruka wokaliści z Elbląga spotkali się ze swoimi przyjaciółmi z Głogowa. Z pasji do muzyki powstało widowisko,"W pewien styczniowy wieczór", które zebrało owacje na stojące. Ich ciężkiej pracy przyglądał się Konrad Kosacz, elbląski fotograf. A co zobaczył - uwiecznił na zdjęciach. Część z nich będzie można oglądać w MDK-owskiej Galerii na Wyspie do 6 kwietnia. 
czytaj więcej

Siła młodości na scenie

Są młodzi i pełni pasji. Szukają swojego miejsca w świecie muzyki, a gdy występują na scenie dają z siebie sto procent. Można ich było usłyszeć i zobaczyć m.in. podczas Świątecznych Spotkań Elblążan, a także w trakcie 25. Finału WOŚP. A teraz zespół Blind Box wystąpi w Młodzieżowym Domu Kultury. Już 17 marca w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37. Początek koncertu o godz. 18.30. 
czytaj więcej

W sztuce nie ma żadnych ograniczeń

Rysuje zdecydowanie, a kiedy staje przed białą kartką - wie, co ma robić. Szybko się uczy i wiele w niej determinacji w dążeniu do celu. A ten jest jeden: dostać się na Akademię Sztuk Pięknych. Natalia Borkowska, która swój talent szlifuje w pracowni plastycznej pod kierunkiem Katarzyny Smeji- Skulimowskiej, pokazała swoje prace w Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1592 93 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005