SZALONE I SZALONE MAŁOLATY🎤 NIE ZWALNAJĄ TEMPA - WARSZTATY Z PROFESJONALNYM AKTOREM I CHOREOGRAFEM MATEUSZEM BRZEZIŃSKIM

Mateusz Brzeziński były aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, w pewnym momencie postanowił zdobywać doświadczenia w Europie i dalej. Grał m.in. w topowym musicalu „Rent”, wystawionym na deskach teatru w australijskim Sydney, brał udział w produkcjach teatralnych w Polsce, Szwajcarii i Niemczech. Absolwent studium wokalno – aktorskiego w Teatrze Muzycznym w Gdyni, ma również spore doświadczenie pedagogiczne.

Intensywne warsztaty były dla Szalonych i Szalonych Małolatów ogromną dawką wiedzy i doświadczenia. Uczestnicy warsztatów pogłębili umiejętności dotyczące ruchu scenicznego, choreografii. Mateusz Brzeziński mówił również o teatrze i scenie, dojrzałości scenicznej, interpretacji tekstu.
- Pomimo tylu godzin pracy dzieciaki były niezwykle skupione, uważne i z wielkim zapałem i uwagą słuchały tego, co miał im do przekazania Mateusz. Ja sama wiele się nauczyłam i utwierdziłam się że to, co robię, robię dobrze! - opowiada Katarzyna Panicz, która w Młodzieżowym domu Kultury prowadzi dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne.
Warsztaty zorganizowano dzięki pomocy Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Szalone Małolaty” DZIĘKIJEMY😍

2018-02-11 21:48:32