Małe Diamenty będą reprezentować Polskę. Link do transmisji międzynarodowego koncertu!

Najmłodsza grupa Diamentów weźmie udział w międzynarodowym koncercie online, w którym zaśpiewają uczestnicy z kilkudziesięciu państw, w tym nasze Elbląskie Diamenciki!

Odnośnik do międzynarodowego  koncertu  pod nazwą „Marzenia się spełniają”, który będzie streamingowany na żywo na YouTube 24 grudnia o godzinie 18:43 czasu polskiego oraz 31 grudnia o tej samej godzinie.

Aktualizacja. Aktywny, prawidłowy link! Występ Małych Diamentów rozpoczyna się od 29 minuty i 40 sekundy:

Wystąpią znakomici prezenterzy, a także popularni i wyróżniający się artyści z całego świata.

Program koncertu:

- życzenia noworoczne od kosmonautów pracujących obecnie w międzynarodowej stacji kosmicznej;
- wyjątkowe premiery i oryginalna muzyka z całego świata;
- dziecięce życzenia z najdalszych zakątków Ziemi;
- balet w wykonaniu młodzieży z Teatru Bolszoj w Moskwie;
- występ dzieci z wokalnej grupy „Małe Diamenty” z MDK w Elblągu

Oprócz tego organizatorzy zapewniają, że przygotowali wiele niezwykłych, interesujących niespodzianek.

Jesteśmy przekonani, że wieczór spędzony w tak doborowym, międzynarodowym towarzystwie, będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem świątecznym.

Organizatorami Międzynarodowego koncertu online „Marzenia się spełniają”, w którym wystąpią wykonwacy z kilkudziesięciu państw są: międzynarodowa organizacja Cargo Transport, Rosyjski Uniwersytet  Przyjaźni Narodów, Moskiewski Państwowy Instytut Stosunków Międzynarodowych oraz Komitet Organizacyjny Nagrody Golden Chariot International Transport Award (w dziedzinie transportu, ekologii i innowacyjności - międzynarodowa nagroda przyznawana corocznie najlepszym światowym firmom i osobom, które wniosły znaczący wkład w rozwój branży transportowej).

Transmisja wydarzenia będzie również prowadzona przez ponad 10 stacji radiowych i 5 stacji telewizyjnych na całym świecie!

2020-12-23 22:19:27