tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Premiery najnowszych wideoklipów zespołu Diamenty!

Czas izolacji dla wszystkich był trudnym okresem. Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, zamknięty od połowy marca kontynuował nauczanie za pomocą zdalnych platform cyfrowych. W internetowej przestrzeni znakomicie odnalazł się w zespół wokalny DIAMENTY, który za pośrednictwem platformy „Zoom“, po powrocie z Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, regularnie zasiadał wraz z trenerami (Łukaszem Reksem, Agą Brenzak) przed monitorami i kontynuował naukę. 

Odwołane eliminacje i finały na muzycznych festiwalach a także ambicje trenerów przyniosły kolejne twórcze pomysły. Podążając za muzycznymi trendami i chęcią ciągłego rozwoju trenerzy w porozumieniu z działającym przy MDK Stowarzyszeniu Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży postanowili zorganizować trzy plany zdjęciowe i sprawić Diamentom pamiątkę na całe życie.
 
U progu wakacji każda z trzech grup Diamentów nagrała swój wyreżyserowany przez trenerów, profesjonalny teledysk. Stworzeniem wideoklipu zajął się zdolny operator Paweł Jurczak z Highstory Studio, który ma na swoim koncie kilkadziesiąt klipów muzycznych, reklamowych i spotów tworzonych na zamówienie. Warto dodać, że zrealizował także pierwszy klip Diamentów, nakręcony w zeszłym roku z najstarszą grupą dziewcząt do utworu „Kayah - Medley“.
 
Realizacją nagrań oraz mixem utworów zajął się Tomasz Steńczyk z MDK w Elblągu, dzięki któremu utwory nabrały profesjonalnego brzmienia. 
 
Efekty przed wakacyjnej pracy Diamentów będzie można podziwiać lada chwila! Premiery teledysków odbędą się na fanpage'u zespołu na Facebooku, oraz na kanale Diamentów na portalu Youtube, które polecamy uważnie śledzić. Utwory, do których stworzone zostały teledyski to: „Śmiej się“ (Ewa Farna), „Pod łapą masz“ (z bajki Księga Dżungli) oraz „Faith“ (S. Wonder & A.Grande). W teledysku grupy średniej udział wziął muzyk, aktor oraz nauczyciel MDK Sergiej Kriuczkow, który znakomicie wcielił się rolę belfra. 
 
Cały projekt został sfinansowany przez rodziców zrzeszonych w Stowarzyszeniu działającym przy MDK. Dzięki uprzejmości Młodzieżowego Domu Kultury, w którym na co dzień  Diamenty rozwijają swoje pasje, zespół mógł wykorzystać przestrzeń budynku przy ul. Warszawskiej jako plan zdjęciowy i tzw. backstage podczas pracy na planie.
 
Jesteście ciekawi efektów? Już niebawem najnowsze wideoklipy DIAMENTÓW!
 
Daty premier poszczególnych teledysków:
 
  • 30 września 2020 - “Śmiej się”
  • 7 października 2020 - “Pod łapą masz”
  • 14 października 2020 - “Faith”.
 
Premiery odbędą się o godzinie 17:00 w wyżej wymienionych terminach na kanale DIAMENTÓW na YouTube oraz na profilach na Facebooku:
 
- Diamenty MDK Elbląg:  https://www.facebook.com/diamentyelblag
 
Do zobaczenia przed ekranami komputerów!

 mdk
2020-09-30 23:19:27

Dodaj komentarz


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl