tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Julia Bączkiewicz nagrała swój pierwszy, wspaniały cover w studiu MDK!

Jesteśmy przede wszystkim po to, aby umożliwiać wszechstronny rozwój pasji młodych ludzi na szeroko rozumianym polu kultury. Tym razem udostępniliśmy nasze studio, aby utalentowana elblążanka, Julia Bączkiewicz, mogła nagrać swój pierwszy cover. Nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, na którą składały się: wspaniały głos utalentowanej Julii, profesjonalna praca naszego realizatora dźwięku Tomasza Steńczyka, jak również wybitne umiejętności Moniki Ryńskiej, która wspaniale akompaniowała młodej wokalistce na pianinie oraz doskonała aranżacja Krzysztofa Jurczaka. 

 

 

Julia Bączkiewicz na swoim profilu na YouTube w takich oto słowach podsumowała sesję nagraniową w studiu Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu:

 

Pierwszy, nieidealny cover jaki zdołałam nagrać... Mam nadzieję, że chociaż troszkę Wam się podoba!:-) Chciałabym ogromnie podziękować Pani Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, Pani Edycie Lichacz, za to, że zgodziła się udostępnić mi studio i dała mi możliwość spełniania mojego małego marzenia...☺️ Panie Wojtku (Wojciech Karpiński) dziękuję za fatygę, a w sumie za wszystko, Pan wie...:-). Naprawdę to doceniam!!! Dziękuję za poświęcony czas Panie Tomku (Tomasz Steńczyk) i za supernagranie! Mega, mega, mega dziękuję mojej Moni (Monika Ryńska - piano), która już chyba ze mną powoli nie wytrzymywała haha:) Dziękuję za prześliczny aranż - Krzysztof Jurczak! I jeszcze ogromne podziękowania dla mojej przyjaciółki Anki która mnie wspierała na każdym kroku powstawania tej piosenki! Dziękuję wam wszystkim i tym, których tu nie wymieniłam! THANK YOU!☺️

 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc tak utalentowanej młodej artystce i trzymamy kciuki za rozwój jej kariery artystycznej.

 

„Crime” z repertuaru Najwy Nimiri (wykonanie: Julia Bączkiewicz)
 
Wokal: Julia Bączkiewicz
Aranżacja: Krzysztof Jurczak
Pianino: Monika Ryńska

 

Posłuchajcie!


 mdk
2020-06-26 19:19:27

Dodaj komentarz


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl