Powrót do zajęć na żywo od poniedziałku. Wszystko, co musicie wiedzieć

Kochani, szykujemy się do powrotu do zajęć na żywo!

Już od poniedziałku (25 maja) wraca część naszych zajęć, oczywiście w nowym rygorze sanitarnym i w pomniejszonych grupach. Informacji udzielają nauczyciele prowadzący poszczególne pracownie. Startujemy według zmienionych godzin zajęć, obowiązuje punktualne przyjście pod budynek MDK-u, według godzin wyznaczonych przez nauczycieli.

Rodzice NIE WCHODZĄ do budynku. Ustawiamy się w 2-metrowych odległościach przed drzwiami placówki, po każdą grupę wychodzi nauczyciel prowadzący i zaprowadza do pracowni, odbiór dzieci o wyznaczonej godzinie przed budynkiem. Dzieci nie mogą przynosić do placówki rzeczy z domu. Przed przyjęciem dziecka do placówki rodzic składa stosowne oświadczenie.

Każdy uczestnik musi mieć oświadczenie zdrowotne podpisane przez rodziców, druki rozsyłają wasi nauczyciele, są też dostępne w placówce. Można je także pobrać za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Część zajęć pozostaje w trybie nauczania zdalnego.

2020-05-24 16:19:27