tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Weź udział w konkursie MDK: Pokaż swój talent w Internecie!

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz średnich. Pokaż nam, co robisz w domu w trakcie przerwy w zajęciach szkolnych! Przedmiotem naszego konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub dowolnie innej pracy i przesłanie zdjęcia lub filmu (obrazujących ich wykonanie), jak również pokazanie swoich zdolności (wokalnych, tanecznych, muzycznych, sportowych lub innych) za pośrednictwem filmu o maksymalnym czasie trwania do 3 minut. 


Wasze zgłoszenia przesyłajcie na nasz email: talent.mdk.online@gmail.com. Zdjęcia i filmiki będą udostępniane na portalu społecznościowym Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu (facebook.com/MDK.ELBLAG.1983) oraz na stronie www.mdk.elblag.pl.

 

Praca plastyczna, zdjęcie lub nagrany film musi zostać wykonany w okresie od 24 marca 2020 r. do dnia zakończenia zawieszenia zajęć w szkołach. Zgłaszana praca musi być efektem czynności podjętych w okresie zawieszenia zajęć. Plik graficzny powinien mieć format jpg, png, pdf. Film powinien mieć format mp4 lub mpeg, a czas trwania maksymalnie 3 minuty. Prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę. Projekty muszą być pracami autorskimi.

 

Nagrody zostaną przyznane w kategoriach:
a) nagroda publiczności (największa ilość polubień na Facebooku)
b) nagroda Jury MDK w Elblągu

 

 

Więcej informacji znajdziecie poniżej

 

 

 


 mdk
2020-03-25 09:34:27

Dodaj komentarz


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl