Formularz zgłoszeniowy XXXV Grodzkiego Forum Teatrów Szkolnych MDK w Elblągu

1. Szkoła zgłaszająca (nazwa, adres, telefon oraz obowiązkowo adres poczty elektronicznej):
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

2. Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna wraz z danymi kontaktowymi:

3. Dane dotyczące zespołu

4. Tytuł oraz nazwiska autorów prezentowanego spektaklu

5. Potrzeby techniczne:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

6. Inne informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym do celów związanych z organizacją Konkursu zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U z dn. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
podpis nauczyciela / opiekuna oraz pieczęć szkoły delegującej