Wokalistka, trenerka wokalna z programu telewizyjnego „Szansa na sukces” poprowadzi warsztaty dla Elbląskich Diamentów!

Wokalistka, trenerka wokalna z programu telewizyjnego „Szansa na sukces” Małgorzata Szarek poprowadzi na Florydzie warsztaty wokalne dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!

Przypomnijmy, że Elbląskie Diamenty zaśpiewają dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Elblążanki już za kilkanaście dni udadzą się na Florydę, gdzie wystapią w wielu polonijnych klubach, dzieląc się swoją pasją i rozsławiając nasze miasto i Młodzieżowy Dom Kultury, który będą reprezentować. Wolny czas spędzą pożytecznie. Wezmą m.in. udział w warsztatach wokalno-aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów − Małgorzatę Szarek i Macieja Jachowskiego. W ten sposób będą będą szlifować talent wokalno-aktorski, tak potrzebny na estradzie.

Małgorzata Szarek to wokalistka, muzykolog, trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces”. Absolwentka Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie, w klasie wokalistyki jazzowej prof. Izy Zając oraz muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych, w których zdobyła I nagrodę, m.in. Pejzaż bez Ciebie w Bydgoszczy, poświęcony twórczości Anny Jantar, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu, czy Festiwal Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie. Uczestniczyła w wielu projektach telewizyjnych, produkowanych przez TVP 1, TVP 2, Polsat oraz śpiewała w koncertach zorganizowanych podczas Światowych Dni Młodzieży w Warszawie. Obecnie prowadzi zajęcia wokalne w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie oraz współpracuje z wieloma Artystami, m.in. z Haliną Frąckowiak.

Marcin Mongialło

2019-11-18 23:19:27