Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie. Warsztaty choreograficzne prowadzi Michał Cyran

W Stegnie trwa Diamentowy Obóz Artystyczny podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Warsztaty choreograficzne prowadzi Michał Cyran. Poznajcie sylwetkę tego artysty...

Michał Cyran pomimo młodego wieku może poszczycić się bardzo bogatym doświadczeniem scenicznym. Występuje w takich produkcjach jak: "Chłopi", "Hairspray"., "Lalka" oraz "Tuwim dla dorosłych". Aktor, tancerz, choreograf, manager; absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Zagrał m.in. w musicalach: "Fame", "Skrzypek Na dachu", "Grease", "My Fair Lady", "Mały Książe" (Teatr Muzyczny w Gdyni), "Skrzypek na dachu" (Teatr Nowy w Słupsku). Autor wielu choreografii do spektakli oraz koncertów (m.in. 'Rewia Polonia', 'Rewia Filmowa", "Tuwim dla Dorosłych" w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrze Muzycznym w Toruniu przygotował choreografię i grał w spektaklach: "Gra warta piernika, czyli Maurycy i Kolędnicy", "Złoto i liście", "Tajemnica Toma Sawyera" (jako aktor). Autor choreografii do spektaklu "Zespół Śmierci i Tańca" w Teatrze Jaracza w Olsztynie. Odtwórca głównej roli w gdyńskiej wersji "Mayday Run for your Wife". W teatrze Rampa gra w spektaklach: "Jezus Christ Superstar", "Rapsodia z demonem" (show z muzyką Queen), "Książe czy żebrak". Współpracował z Teatrem Komedii Valldal, Centrum Kultury w Gdyni, Narodowym Instytutem Audiowizualnym, oraz TR Warszawa. Autor projektów mających na celu promocje i edukację musicalowo-teatralną.

2020-07-09 06:19:27