Wychowankowie MDK uświetnili galę konkursową online Urzędu Miejskiego w Elblągu!

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury uświetnili galę konkursową online zorganizowaną przez Departament Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu. Zobaczcie materiał filmowy!

Departament Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu zaproponował akcję wysyłania prac plastycznych na konkurs „wyŁADnijMY Elbląg”. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Moje podwórko – tu mieszkam”. Byla to świetna okazja, aby uczniowie szkół podstawowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych pokazali, jak może wyglądać podwórko ich marzeń.

Galę konkursową online uświetniły piosenki wykonane przez wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu z Grupy Wokalnej MDK Wojciecha Karpińskiego (autorskie,niepowtarzalne i klimatyczne piosenki!) oraz członkini zespołu Elbląskie Diamenty. Zosia Zelonka z Patrykiem Szmitem wspaniale zaśpiewała piosenkę „Skupienie” z repertuaru Darii Zawiałow. Możecie ją usłyszeć pod koniec materiału filmowego:

2020-06-17 11:10:27