Modelarnia MDK w Elblagu. Wspomnienia

Modelarnia MDK w Elblągu powoli wraca do normalnych zajęć. Dzisiaj czas na wspomnienia... W fotogalerii znajdziecie Państwo zdjęcia prezentujące zajęcia zewnętrzne najmłodszej grupy naszych modelarzy, które zostały zorganizowane tuż przed pandemią. Odbyły się na mocy porozumienia i współpracy pomiędzy dyrektorem MDK w Elblągu (Modelarnią MDK) a dyrekcją  Przedszkola nr 3 w Elblągu.

Spotkanie „Budujemy dla zabawy z grupą przedszkolaków” przebiegało we wspaniałej atmosferze pracy i współpracy. Najmłodsi elblążanie budowali proste modele samolotów. Zobaczcie Państwo z jaką pasją młodzi ludzie tworzą, rozwijając swoje umiejętności umiejętności manualne i wyobraźnię.

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Przedszkola nr.3 w Elblągu oraz wolontariuszy modelarni pani Małgorzaty Wiśniewskiej, Mariusza Sobolewskiego, Bogdana Górzyńskiego, którzy włączyli się w zorganizowanie i przeprowadzenie prezentacji z zakresu działań modelarni MDK.

Leszek Kapczyński

2020-05-24 21:30:27