Rozstrzygnięcie Konkursu MDK w Elblągu „Wielkanocna Ozdoba”

Wiemy, że wszyscy z niecierpliwością czekacie na ogłoszenie wyników konkursu „Wielkanocna Ozdoba”. Opóźnienie w podaniu informacji wynika stąd, że nasze narady i obrady trwały tak długo i były bardzo burzliwe (czasami cieszyliśmy się, że odbywają się przez komunikator), ale także z powodu odnalezienia jednej z prac, która się zawieruszyła... Wykonaliście niezwykle piękne, estetyczne, pomysłowe, kolorowe, oryginalne, nietuzinkowe, zaskakujące i niezwykle pracochłonne ozdoby. Po prostu cudeńka! ❤️ W jednym byliśmy zgodni: każdy z nas chciałby mieć te ozdoby u siebie na Święta.

Oto sprawozdanie z naszych burzliwych obrad komisji konkursowej.

Sprawozdanie z obrad komisji konkursowej na "Wielkanocną Ozdobę" z dnia 22 kwietnia 2020

Komisja konkursowa w składzie:
  • 1. Agata Ciesielska
  • 2. Mariusz Owczarek
  • 3. Edyta Lichacz - dyrektor
po wnikliwej analizie prac nadesłanych na konkurs „Wielkanocna ozdoba” podjęła następująca decyzję:

ze względu na wysoki poziom artystyczny, kreatywność, estetykę nadesłanych prac konkursowych  komisja nie jest w stanie wybrać trzech najlepszych prac  i postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom  konkursu nagrody rzeczowe 🐘 oraz pamiątkowy dyplom 📄.

Zgodnie z zapisem w regulaminie wszystkie nagrody wraz z dyplomami zostaną wręczone po zakończonej kwarantannie w budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37. Wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie o dacie i godzinie spotkania. Informacja ta również zostanie umieszczona na stronie internetowej oraz face mdk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!

Komisja konkursowa, Elbląg, 22 kwietnia 2020

Czekamy na Was! Pamiętajcie, aby zachować prace konkursowe do dnia wręczenia nagrody i wraz z nią przyjść do MDK w Elblągu. Nie napiszemy Wam, kto, jaką nagrodę otrzymał. Chcemy, aby to była dla Was miła niespodzianka. Zdradzimy tylko tyle, że będą to nagrody rzeczowe odpowiednie dla waszego wieku. Dziękujemy za udział w tym konkursie. Śledźcie nasze strony i bierzcie udział w kolejnych naszych propozycjach

2020-04-23 21:19:27