Nowy konkurs MDK w Elblągu: „3 Maj – komiks online”

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu pod nazwą: „3 Maj – komiks online”. Mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież z terenu Elbląga i okolic. Jak sama nazwa wskazuje pragniemy, aby prace były związane ze Świętem Narodowym Trzeciego Maja. Poniżej podajemy adres strony internetowej, która umożliwi Wam stworzenie komiksu. Celem konkursu jest: rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci i młodzieży, rozwijanie umiejętności wykorzystywania technologii IT, integracja lokalnego społeczeństwa oraz zapewnienie zajęć manualnych, kreatywnych, twórczych w trakcie kwarantanny domowej.

Konkurs odbędzie się w dniach 18 kwietnia – 8 maja 2020 r.

Link do stworzenia komiksu online:

Swoje prace wysyłajcie na adres:

talent.mdk.online@gmail.com

W osobnym mailu należy podać nr kontaktowy do rodzica / opiekuna oraz umieścić informację o wyrażeniu zgody na udział dziecka w konkursie przez rodzica lub opiekuna, zgodnie z warunkami przedstawionymi w regulaminie.

2020-04-18 16:51:27