Zajęcia dziennikarskie: wywiad z właścicielem Restauracji Neapolitańskiej Ciao Bella

23 stycznia, w ramach zajęć dziennikarskich (instruktor Marcin Mongiałło), odwiedziliśmy Restaurację Neapolitańską Ciao Bella przy ul. Wigilijnej, gdzie zjedliśmy prawdziwie włoską pyszną pizzę, a następnie przeprowadziliśmy interesujący wywiad z właścicielami - panem Danielem i panią Natalią. Okazało się, że pan Daniel ma bardzo duże doświadczenie w gastronomii (pracował nawet w odległej Islandii). Otworzenie własnej restauracji było niejako naturalną decyzją, do które dojrzewał przez lata. Warto dodać, że restauracja powstała bardzo niedawno. Można tu zjeść nie tylko pizzę. Właściciele przygotowali szeroką ofertę dań z makaronów. Polecamy to miejsce!

2020-01-24 09:36:27