Mała Grupa Medialna MDK przeprowadziła wywiad z Marco Cocchierim

19 grudnia 2019 r. II Mała Grupa Medialna MDK w Elblągu odwiedziła elbląskiego przedsiębiorcę Marco Cocchieri, który na Starym Rynku prowadzi biznes restauracyjny. Młode dziennikarki były w Restauracji Amore Mio Pizza & Grill, gdzie przeprowadziły obszerny wywiad z Marco Cocchierim.

Dowiedziały się m.in. w jaki sposób znalazł się w Elblągu, co mu się tutaj podoba, jak ważni są dla niego pracownicy... Zapytały również o zorganizowaną niedawno w Restauracji Amore Mio kolację charytatywną, dzieki które udało sie zebrać ponad 27 tys. zł na leczenie kilkuletniego Szymona. Na koniec pan Marco poczęstował wszystkich czterema pysznymi pizzami. Wspaniałe zakończenie roku MGM MDK. Dziękujemy! PS Wkrótce w sieci (online) opublikowany zostanie materiał dźwiękowy z tego spotkania.

Wywiad z Marco Cocchieri przeprowadziły:

- Antonina Buczkowska
- Weronika Kowalewska