tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Znany aktor poprowadzi warsztaty aktorskie dla Elbląskich Diamentów!

Maciej Jachowski poprowadzi na Florydzie warsztaty aktorskie dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!


Przypomnijmy, że Elbląskie Diamenty zaśpiewają dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Elblążanki już za kilkanaście dni udadzą się na Florydę, gdzie wystapią w wielu polonijnych klubach, dzieląc się swoją pasją i rozsławiając nasze miasto i Młodzieżowy Dom Kultury, który będą reprezentować. Wolny czas spędzą pożytecznie. Wezmą m.in. udział w warsztatach wokalno-aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów − Małgorzatę Szarek i Macieja Jachowskiego. W ten sposób będą będą szlifować talent sceniczno-aktorski, tak potrzebny na estradzie.
 
Maciej Jachowski jest popularnym i niezwykle charyzmatycznym aktorem oraz wokalistą młodego pokolenia. Szerszej publiczności znany m.in. z takich seriali, jak: „M jak miłość” , "Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, czy  „Singielka”. Na wielkim ekranie mogliśmy Go podziwiać w takich filmach, jak: "Fenomen", „Serce nie sługa”, „Kobiety mafii”, „Och, Karol II”, „Listy do M”, „Ścinki”. Aktor był finalistą piątej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Jak oni śpiewają" i uczestnikiem szóstej, mistrzowskiej edycji konkursu "Jak oni śpiewają – Pojedynek Mistrzów". Brał również udział w dwunastej edycji programu TVN "Taniec z gwiazdami". Na co dzień zajmuje się dubbingiem i wspólpracuje z Teatrem Polskiego Radia. 

 mdk
2019-11-14 14:45:03

Słowa kluczowe:
Dodaj komentarz


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl