Występ Elbląskich Małych Diamentów na gali 60-lecia Jachtklubu Elbląg

Wieczorem 19 października 2019 r. w Ratuszu Staromiejskim miał miejsce koncert zespołów wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Młodzi artyści dali występ w czasie uroczystych obchodów 60-lecia Jachtklubu Elbląg.

Wykonali piosenki z nowego repertuaru: "Dzieci ziemi", "Świat w naszych rękach"  oraz "Na morza dnie". Nie musimy dodawać, że teksty utworów nawiązywały do tematyki morskiej. Występ spotkał się z entuzjastycznym odbiorem a młode wokalistki i wokaliści otrzymali gromkie brawa.

Głos zabrała Agnieszka Brenzak, która obok Łukasza Reksa, opiekuje się dziecięcymi zespołami wokalnymi Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Młoda pedagog pokrótce opisała swoją pracę i wspomniała o najbliższych planach na przyszłość, m.in. o wyjeździe Elbląskich Diamentów i Małych Elbląskich Diamentów do Miami w Stanach Zjednoczonych, gdzie będą koncertować wśród Polonii.

2019-10-20 13:33:13