tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Wizyta gości z Ukrainy

Nauczyciele, dyrektorzy szkół, kierownicy wydziałów oświaty oraz ośrodków metodycznych z obwodu iwano-frankiwskiego z Ukrainy odwiedzili Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. Wizyta ta miała na celu m.in. przyjrzenie się realizacji zadań oświatowych przez placówki w Polsce. Goście z Ukrainy chcą korzystać z dobrych wzorców.
czytaj więcej

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Od rozświetlenia miejskiej choinki, poprzez przejazd przez miasto Coca-Cola truck, Świąteczne Spotkania Elblążan, po Elbląską Noc Sylwestrową, tak przedstawia się grudniowy program w okresie świątecznym. O szczegółach wszystkich tych wydarzeń mówili wczoraj podczas konferencji prasowej Witold Wróblewski prezydent Elbląga, Adam Jocz dyrektor Departamentu Promocji i Kultury oraz Edyta Lichacz Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.
czytaj więcej

Bal Andrzejkowy w Akademii Malucha

Informacja dla wszystkich maluchów i ich rodziców. Dnia 24.11.2017 (piątek) Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci z wszystkich grup Akademii Malucha na Bal Andrzejkowy od godz. 8:00 do 11:00. Prosimy, aby dzieci miały stroje - wygrywa najładniejszy.
czytaj więcej

Śpiewem uczcili niepodległość

Nietypowy repertuar i nietypowe aranżacje – za to zapamiętamy koncert „Nasza Niepodległa”, który odbył się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Młodzi artyści udowodnili, że piosenka ku czci niepodległej w drugiej dekadzie XXI wieku nie musi opiewać bohaterskiej śmierci podmiotu lirycznego. 
czytaj więcej

Zaduszki Jazzowe '17 za nami

Po raz trzynasty w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się Zaduszki Jazzowe. Impreza, która nieprzerwanie od 2004, zawsze w listopadzie odbywa się m.in. po to, aby artyści jazzowi poprzez swoją muzykę wspominali tych, którzy odeszli, a których twórczość wciąż żyje w naszej pamięci.  
czytaj więcej

Finał będzie różowy

Niespodzianki nie było. Pochodząca z Elbląga, znana z Młodzieżowego Domu Kultury - Marta Gałuszewska za tydzień powalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce. W sobotnim odcinku talent show nie miała żadnego problemu z awansem do finału, a swoją konkurentkę pokonała 111 do 89 punktów.
czytaj więcej

Wystawa Justyny Trybuś w MDK

W czwartek 16 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Galerii na Wyspie przy ul. Warszawskiej odbył się wernisaż wystawy fotografii analogowej Justyny Trybuś.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1097 98 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005