tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Elbląska baśń o Kilianie w interpretacji dzieci z sekcji Teatru muzycznego MDK

Dzieci uczęszczające do sekcji Teatru muzycznego Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przygotowują obecnie widowisko prezentujące baśnie elbląskie. W planach jest opracowanie wielu legend. Aktualnie pod opieką znakomitego pedagoga Wojciecha Karpińskiego szlifują baśń o Kilianie. 
czytaj więcej

Występ Elbląskich Małych Diamentów na gali 60-lecia Jachtklubu Elbląg

Wieczorem 19 października 2019 r. w Ratuszu Staromiejskim miał miejsce koncert zespołów wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Młodzi artyści dali występ w czasie uroczystych obchodów 60-lecia Jachtklubu Elbląg.
czytaj więcej

Zajęcia efektywnego uczenia się u pani Agaty Ciesielskiej

Na zajęciach technik efektywnego uczenia się, które prowadzi w MDK w Elblągu pani Agata Ciesielska, młodzi ludzie uczą się jak skutecznie przyswajać wiedzę i zapamiętywać. Warsztaty mają bardzo mocny wymiar praktyczny. Zdobytą w ten sposób wiedzę dzieci z powodzeniem mogą wykorzystywać w szkole. 
czytaj więcej

III Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Wyślij zgłoszenie!

Już niedługo odbędzie się trzecia edycja Elbląskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. 
czytaj więcej

Występ Elbląskich Diamentów podczas obchodów 100-lecia TPD

Występ Elbląskich Diamentów – zespołu wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu – uświetnił elbląskie obchody 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które miały miejsce w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu w dniu 10 października 2019 r.
czytaj więcej

Pracownia multimedialna

Na zajęciach w pracowni multimedialnej u pana Tomasza Wyrwasa poznawaliśmy jak tworzyć kinografy (cinemagraphy). Prezentujemy efekty naszej pracy połączenia fotografii z filmem.
czytaj więcej

Zajęcia z fotografii

Na piątkowych zajęciach z fotografii u pana Tomasza Wyrwasa gościliśmy małych modeli - Maksa i Wojtka. Efekty naszej pracy na zdjęciach. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach zapraszamy w najbliższy piątek o godz.16.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10138 139 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl