tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Konkurs młodzieżowych amatorskich zespołów rockowych - RockBląg

17 marca 2018 roku odbędzie się konkurs amatorskich zespołów RockBląg. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnieniem karty zgłoszenia.
czytaj więcej

Warsztaty muzyczne i koncert walentynkowy - film & foto

W czwartek odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury na Bema 37 warsztaty muzyczne z udziałem wychowanków pracowni muzycznych pana Krzysztofa Narodowskiego, Szymona Zuehlke i Marcina Gawdzisa. Warsztaty poprowadzili członkowie zespołu GoGo Jazz Machine.
czytaj więcej

Wernisaż prac plastycznych

16 lutego 2018 r. odbył się wernisaż prac plastycznych dzieci i młodzieży trzech pracowni MDK: pracowni architektury pana Andrzeja Sywuli, pracowni plastycznej Mariusza Owczarka oraz pracowni malarstwa i rysunku Piotra Romanowskiego. Podczas wystawy zaprezentowano również film animowany przygotowany przez wychowanków pana Mariusza Owczarka, „Boże Narodzenie", który zdobył 2 miejsce w kategorii filmów krótkometrażowych w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Wystawa zrobiła duże wrażenie na licznie przybyłych gościach. foto: Olaf Walczak (klub multimedialny)
czytaj więcej

Walentynkowe malowanie światłem

Dzisiaj w Klubie multimedialnym malowaliśmy światłem. Motywem przewodnim były Walentynki. Dzieci ze Świetlicy Szkoły 21 nadały zdjęciom blasku, ucząc się trudnej sztuki malowania prac za pomocą latarki. Autorami prac są: Wanessa, Alan, Staś, Angela i Albert. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
czytaj więcej

Odwołane zajęcia z technik efektywnego uczenia się

Z przykrością informuję, że zajęcia z technik efektywnego uczenia się, 16.02.2018r. (piątek) są odwołane. Bardzo rodziców i dzieci przepraszam, ale dopadło mnie choróbsko 😔. Spotkamy się 19.02.218r w MDK. Pozdrawiam. Agata Ciesielska
czytaj więcej

Warsztaty taneczne dla grup dancehallowych

W poniedziałek 22.01.2018r do Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu zagościła fenomenalna Ula „Afro” Fryc uczestniczka programu „Mam talent”, najbardziej utytułowana tancerka dancehallowa w Polsce i jedna z najbardziej docenionych w Europie i na świecie.
czytaj więcej

SZALONE I SZALONE MAŁOLATY🎤 NIE ZWALNAJĄ TEMPA - WARSZTATY Z PROFESJONALNYM AKTOREM I CHOREOGRAFEM MATEUSZEM BRZEZIŃSKIM

Mateusz Brzeziński były aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, w pewnym momencie postanowił zdobywać doświadczenia w Europie i dalej. Grał m.in. w topowym musicalu „Rent”, wystawionym na deskach teatru w australijskim Sydney, brał udział w produkcjach teatralnych w Polsce, Szwajcarii i Niemczech. Absolwent studium wokalno – aktorskiego w Teatrze Muzycznym w Gdyni, ma również spore doświadczenie pedagogiczne.
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10108 109 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl

nr konta: 41 1030 1218 0000 0000 9037 3005